Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Ахметов по телефону страшно грубо і нецензурно спілкувався з «Губарєвим»


Черговий свій телефонний розіграш у своєму відеоблозі презентував відомий російський пранкер «Вован» - на цей раз жертвою жарту стала найбагатша людина України Рінат Ахметов.

Про таку новину передає «Преса України».

Товариш «Вована» якийсь Олексій, представившись «народним» губернатором Донецької області відомим терористом Павлом Губарєвим, подзвонив самому Ахметову і хотів зав’язати розмову.

Але, як виявилося, Ахметов не захотів розмовляти з ним, тобто з Губарєвим, і навіть більше - він почав просто відверто «посилати» його куди подалі «великою і могутньою» російською мовою.

Наступні спроби дозвону також не увінчалися успіхом - Ахметов був в люті, і все більше нецензурно посилав «Губарєва».

Запропоноване відео не варто дивитися неповнолітнім і особливо вразливим особам, а також перед переглядом варто трохи приглушити звук ваш динаміків.

Нагадаємо читачам «Преси України», що в «колекції «Вована» десятки, якщо не сотні подібних розіграшів відомих діячів культури і політики як Російської Федерації, так і України. В окремому випадку такою жертвою ставав навіть НАТОвський генерал.

http://uapress.info/


Теги статьи: ГубаревАхметовРинат Ахметов

Дата и время 24 октября 2014 г., 12:24     Просмотры Просмотров: 2384
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте