Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Путін побудує «Містралі» без Франції

Путін побудує «Містралі» без Франції
Путін побудує «Містралі» без Франції

Контр-адмірал Віктор Бурсук заявив, що Російська Федерація сама будуватиме універсальні десантні кораблі-вертольотоносці класу «Містраль» без участі Франції. Він сказав, що програма кораблебудування до 2050 року передбачає будівництво "російських" містралів. 

Про це заявив заступник головнокомандувача Військово-морського флоту РФ з питань озброєння контр-адмірал Віктор Бурсук, новину передає "Преса України".

"Головне командування ВМФ не відмовляється від самої ідеї авіаносців. Їхнє будівництво сплановане на рубежі 30-х і подальших років, тому їхня кількість вже конкретно визначатиметься будівництвом і досвідом застосування головного корабля", - зазначив він.

Контр-адмірал повідомив, що програма кораблебудування до 2050 року передбачає будівництво аналогічних французькому "Містралю" вертольотоносців.

"Ми не залежимо від Франції у питаннях будівництва кораблів, подібних до "Містраля", - сказав Бурсук.

Нагадаємо, що посол Франції Жерар Аро заявив, що будь яке рішення щодо «Містралів» Путіна це катастрофа для Франції. Він впевнений, що у разі не виконання Францією контракту вона втратить кредит довіри як до постачальника зброї, з іншої сторони - це реальна загроза світу.

 

http://uapress.info/

 


Теги статьи: ФранцияРоссия

Дата и время 25 октября 2014 г., 22:23     Просмотры Просмотров: 1479
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте