АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Охлобистін і Кобзон відтепер персони нон-грата в Україні

Охлобистін і Кобзон відтепер персони нон-грата в Україні
Охлобистін і Кобзон відтепер персони нон-грата в Україні

Російський актор Іван Охлобистін та співак Йосип Кобзон відтепер офіційно оголошені персонами нон-грата на території України. Новину передає Преса України.

Російські артисти Іван Охлобистін та Йосип Кобзон віднині отримали заборону на в’їзд на територію України. Про це заявив радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський.

Загалом в списки небажаних осіб в Україні потрапили кілька сотень росіян, які можуть нести загрозу національній безпеці України.

Також у СБУ нагадали, що в’їзд в країну Охлобистіну нещодавно заборонила Латвія. «Так ось, в Україну йому теж заборонений в’їзд, як і багатьом іншим, які, на жаль, є відомими діячами культури і які, по-суті, своїм втягуванням в політику і заангажованістю, перекреслили свій творчий внесок».

Поки що усі прізвища зі списку не оголошені, проте це буде зроблено найближчим часом.

Нагадаємо, у вересні 2014 року СБУ заборонила в’їзд на Україну 35 російським журналістам, серед яких, зокрема, виявилися Костянтин Ернст, Ашот Габрелянов, Маргарита Симоньян, Ірада Зейналова, Катерина Андрєєва, Дмитро Кисельов і Аркадій Мамонтов.

Також раніше ми повідомляли, що Йосип Кобзон збирався відвідати Донецьк з концертом на підтримку терористів. Тепер йому уже не вдасться здійснити свій намір.

http://uapress.info


Теги статьи: КобзонОхлобыстин Иван

Дата и время 26 октября 2014 г., 22:32     Просмотры Просмотров: 2264
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте