Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Рідна фірма радника Кернеса отримає ще 62 мільйони на вулиці Харкова

Рідна фірма радника Кернеса отримає ще 62 мільйони на вулиці Харкова
Рідна фірма радника Кернеса отримає ще 62 мільйони на вулиці Харкова

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 22 жовтня уклав угоди на ремонт вулиць на суму 83 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З них 20,78 млн грн. піде на поточний ремонт вулиць у 2014 році площею 15 443 тис м.кв. Підрядником стало КП «Шляхрембуд».

ТОВ «Паркінг+» отримає 62,22 млн грн. на капітальний ремонт вулиць протягом 2014-2017 рр. Передбачено замінити покриття і бордюри проїжджої частини і тротуарів.

Найдорожче, 29,18 млн грн. коштуватиме капремонт вул. Клочківської (на ділянці від вул. Отакара Яроша до вул. Заводу Комсомолець). Довжина ділянки складає 1,9 км.

24,43 млн грн. коштуватиме капремонт вул. Котлова (на ділянці від вул. Лозівської до вул. Довгалевського). Довжина ділянки складає 3,6 км.

Також 8,93 млн грн. заплатять за капремонт вул. Чернишевської ( на ділянці від площі Поезії до вул. Олеся Гончара). Довжина ділянки – близько 2 км.

Решту 3,67 млн грн. обійдеться капремонт вул. Гіршмана (на ділянці від вул. Чернишевського до вул. Пушкінської). Довжина ділянки – близько 350 м.

Директором та співзасновником «Паркінг+» до січня 2010 р. був Володимир Чумаков. У січні 2010 р. його призначили радником мера Харкова Геннадія Кернеса з питань ЖКГ, тоді ж фірму перереєстрували на Галину Давидову. В травні того ж року Чумакова призначили головою Департаменту будівництва міськради, котрий він очолює і понині. Зокрема, цей департамент і організовував дану закупівлю.

З липня 2011 р. список власників «Паркінг+» поповнили Вячеслав Блінкін та офшор з Віргінських островів «Валдхелм Tрейдінг корп.».

Вячеслав Блінкін є бізнес-партнером Ольги Чумакової, зареєстрованої за однією адресою з вищезгаданим Володимиром Чумаковим. Чумакова і Блінкін разом заснували фірму ТОВ «Укрбудмонтаж».

Галина Давидова раніше очолювала та входила до переліку співзасновників обслуговуючого кооперативу «Житлово-Будівельний Кооператив «Триумф». Пізніше його співвласником стала Алла Добкіна – мати Михайла Добкіна.

У держреєстрі для зв’язку з «Паркінг+» вказано номер телефону (057) 731-19-09, яким у раніше також користувалося ПрАТ «НПК-Холдінг», власником якого є Геннадій Кернес. Крім того, цей номер телефону використовувався низкою інших фірм, оформлених на оточення Кернеса (ТОВ «ІФТ Консалтінг», ТОВ «Поліфарм» та ін.).

Нагадаємо, що в червні цього року вже було підписано низку угод на капітальний ремонт вулиць у Харкові на 234,14 млн грн. Переможцями тендеру були ті самі «Паркінг+» і КП «Шляхрембуд».

Наши Гроши


Теги статьи: ХарьковКернес

Дата и время 28 октября 2014 г., 13:02     Просмотры Просмотров: 1819
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Грузия подтвердила, что получила документы на экстрадицию одного из организаторов харьковских титушек, - прокуратура
Кто Вы доктор Федак?
У Харкові відбулася стрілянина між АТОшниками (відео)

Подробности стрельбы в спальном районе Харькова: зачинщиков конфликта связывают с Мураевым
В полиции отрицают, что перестрелка "добробатов" в Харькове произошла из-за блокады ОРДЛО
В полиции раскрыли подробности перестрелки военных в Харькове

Даже если ты герой войны, недопустимо с оружием бегать по жилым кварталам, - Аваков о перестрелке в Харькове
Полиция показала оружие участников стрельбы в Харькове
Перестрелка в Харькове: опубликована версия участников блокады Донбасса

Торжество цинизма в городе Ха
В Харькове «Східний корпус» пошел штурмом на ветеранов «Донбасса». Подробности
В Харькове батальон "Донбасс" устроил перестрелку, ранен человек

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте