Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

ДНРівці призначили Кобзона «почесним консулом»

ДНРівці призначили Кобзона «почесним консулом»
ДНРівці призначили Кобзона «почесним консулом»

Бойовики самопроголошеної Донецької народної республіки призначили «почесним консулом» ДНР в РФ російського співака і депутата Держдуми Йосипа Кобзона.

Про це повідомили у прес-службі ДНР, новину передає «Преса України».

«Як заявив під час відвідин Донецького Вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки Голова Ради Міністрів А. Захарченко, народний артист СРСР І. Кобзон призначений почесним консулом Донецької Народної Республіки в Російській Федерації», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора народний артист СРСР Йосип Кобзон, якому разом з Іваном Охлобистіном заборонили в’їзд в Україну, приїхав на Донбас.

Артист виступив з концертом у Донецькому національному театрі опери та балету, де заспівав низку пісень, серед яких "Москва - Донбас", яка була названа "гімном Донбасу".

Кобзон також подякував "прем’єр-міністру" самопроголошеної ДНР Олександру Захарченкові "за принциповість і стійкість духу" і присвятив йому "Пісню командира".

У СБУ обіцяють оцінити дії російського співака Йосипа Кобзона, який приїхав із гастролями до України попри заборону.


Теги статьи: ДНРКобзон

Дата и время 28 октября 2014 г., 14:43     Просмотры Просмотров: 1221
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте