АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

«ДемАльянс» помер, і поховав його Василь ГАЦЬКО

«ДемАльянс» помер, і поховав його Василь ГАЦЬКО
«ДемАльянс» помер, і поховав його Василь ГАЦЬКО

Партія, якій я віддав більше двох років свого життя, заради розвитку якої жертвував власними інтересами, часом та іншими ресурсами – померла.

Результат парламентських виборів це добре показав. Непрозорі процеси при прийнятті рішень, брак комунікації з рядовими членами, внутрішні конфлікти, невиконання вимог статуту, вихід з партії одного з засновників та головного ідеолога партії Віктора Андрусіва – саме це стало причиною, і до цього довів партію «Демократичний Альянс» її лідер Василь Гацько зі своєю командою прибічників у новому складі Правління.

Насправді, мені дуже боляче від цього. В «ДемАльянсі» дуже багато чудових людей зі світлими думками. Я їх дуже люблю та поважаю. З ними я ходив на Межигір’я, пройшов Революцію Гідності, мерз на акціях протестів і боровся за краще майбутнє України. Проте, через купку людей, які замкнули на собі всі інформаційні потоки і узурпували владу в партії за рахунок маніпуляцій, все полетіло під три чорти… І найсумніше те, що більшість членів партії цього не розуміє, оскільки, знову ж таки, не володіє інформацією (див. вище про брак комунікації). Виходить замкнуте коло.

Єдине, що може зараз зберегти обличчя керівництву партії – це взяти на себе повну відповідальность за те, що відбулося і скласти з себе повноваження Голови та членів Правління з умовою більше ніколи не висуватись на ці посади. Це був би вчинок дійсно європейських політиків – відставка після поразки. Проте, я дуже сумніваюсь, що це відбудеться, адже, скільки пам’ятаю, ці люди ніколи не визнавали своїх помилок, і знаходили виправдання своїм діям.

І останнє. Заява, з якою я звернувся до суду (про що писав раніше), була задоволена. 15 жовтня 2014 року суд виніс ухвалу, якою зобов’язав партію «Демократичний Альянс» надати мені копію протоколу з’їзду, на якому було прийнято рішення про об’єднання з «Громадянською позицією» для спільного походу на вибори до Верховної Ради України. Проте, станом на сьогодні це рішення суду не виконано. Керівництво партії проігнорувало ухвалу, яка набрала законної сили. Факт страху перед оприлюдненням протоколу з’їзду говорить сам за себе.

Всі наведені вище факти не залишають мені морального права і надалі залишатись членом цієї партії, тому я виходжу з «ДемАльянсу». Це насправді дуже складне для мене рішення, але іншого я просто не бачу…

Ухвала

http://www.bogdanovich.eu/


Теги статьи: Демократичний альянсДемократический АльянсГацько

Дата и время 28 октября 2014 г., 22:57     Просмотры Просмотров: 7174
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Содержателем партии Найема и Лещенка опять стал олигарх
Новые подробности партии с Лещенко и Найемом: что общего между «ДемАльянсом» и «БПП»
«Саакашвили в ресторан водил, а с Пинчуком партию строят»

Партія Лещенка і Наєма – це компроміс між олігархами, – Сергій Іванов
Найем не успел вступить в новую партию, как уже видит помехи для ее развития
"ДемАльянс" обрав керівників та показав "гроші партії"

Три депутата от БПП вступили в новую партию
Труднощі амбіцій. Чому молоді політики не можуть домовитися про єдину партію
Объединение «ДемАльянса» и «Силы людей»: как партии оказались на раздорожье

"Нова Країна" закликала Демальянс і "Силу людей" створити партію
Василь Гацько: Якби ми проводили вибори у Фейсбуці, я став би мером
Депутат Киевсовета снова пытался подзаработать на контрабанде в зону АТО

Комментарии:

comments powered by Disqus
29 марта 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте