Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Королевська очистить Фонд соцстраху по безробіттю від грошей

Королевська очистить Фонд соцстраху по безробіттю від грошей
Королевська очистить Фонд соцстраху по безробіттю від грошей

Наприкінці наступного, 2014-го, року у Фонді соцстрахування на випадок безробіття уперше не залишиться перехідних залишків.

Це передбачається проектом бюджету Фонду на 2014-ий рік, текст якого є у розпорядженні "Наших грошей".

Згідно із планом,  доходи Фонду складуть 9,8 млрд гривень, витрати - 14 млрд гривень. Різницю передбачається перекрити, витративши увесь перехідний залишок від попереднього року - 4,2 млрд гривень.

Для порівняння: бюджет 2013-го року оперував залишками в 2,9 млрд гривень.

Левову частку перехідних коштів - понад 3,5 млрд гривень - планується витратити на створення робочих місць. Раніше Фонд не фінансував подібних проектів.

Відомство обіцяє за ці кошти створити або модернізувати 25 тисяч робочих місць, однак вибір роботодавців і технологія переказу їм коштів залишаються невідомою.

Одночасно проект бюджету передбачає різке збільшення витрат на рекламу фонду - до 180 млн гривень. Із них - 80 млн з цільовим призначенням на PR-кампанію (у 2013 році - 5 млн).

Бюджет фонду найближчим часом буде затверджено його Правлінням ще до затвердження державного бюджету України, оскільки Фонд соціального страхування приймає рішення про свої витрати самостійно.

Нещодавно прем’єр-міністр Микола Азаров повідомив, що затримки із соціальних виплат ( у тому числі із безробіття), які стались в Україні, були спровоковані Міністерством фінансів і Міністерством соціальної політики.

"Проблема не в тому, що Казначейство блокує рахунки. Проблема в тому, що на ці цілі Міністерство фінансів і Міністерство соціальної політики деякий час тому не виділили необхідну кількість коштів, створили затримку", – написав він.

Экономическая правда


Теги статьи: Королевская

Дата и время 20 ноября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 1448
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування 04.12.2016
Стало відомо чому Ляшко підскочив до президента після голосування за призначення Шокіна генпрокурором Подробнее
МВД опубликовало имена и фотографии полицейских, погибших в Княжичах МВД опубликовало имена и фотографии полицейских, погибших в Княжичах 04.12.2016
МВД обнародовало данные пяти полицейских погибших в перестрелке в селе Княжичи близ Киева. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте