Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Головний прокурор Криму Наталія Поклонська оголосила комплексну перевірку всіх медзакладів півострова

Головний прокурор Криму Наталія Поклонська оголосила комплексну перевірку всіх медзакладів півострова
Головний прокурор Криму Наталія Поклонська оголосила комплексну перевірку всіх медзакладів півострова

Головний прокурор АР Крим Наталія Поклонська повідомила, що прокуратура розпочинає комплексну інспекцію усіх медичних закладів півострова на предмет розтрачання бюджетних коштів в особистих цілях. Новину передає Преса України.

В Криму прокуратура береться за перевірку медичних установ. Будуть шукати випадки розтрачання бюджетних коштів.

Для того, аби перевірка пройшла якнайповніше та якнайдетальніше, будуть сформовані спеціальні інспекційні групи. «Жоден факт не залишиться без перевірки. Ми направимо туди всі контролюючі органи та інстанції», - заявила Поклонська.

До проведення перевірки медзакладів спонукав випадок, який стався з главою Криму. Сергій Аксьонов приїхав з візитом в лікарню імені Семашка і з’ясував, що в закладі катастрофічно не вистачає медикаментів та засобів для перев’язки. Тоді Аксьонов прийняв рішення про звільнення головного лікаря закладу, а висновки по даній інспекції були передані в Слідчий комітет.

Раніше Преса України повідомляла, що на закупівлю медикаментів для Криму в 2014 році російська влада виділили 3,2 мільярда рублів. Всього з 2014 по 2015 рік з бюджету буде виділено 6,1 мільярда рублів на покращення системи охорони здоров’я в Криму.

Такод ми писали, що Генпрокуратурою РФ оголошено тендер на придбання броньованого позашляховика. Йдеться про автомобіль Toyota Land Cruiser 200 вартістю не більше 7,7 млн рублів. Російські ЗМІ відзначають, що позашляховик призначається для прокурора Криму Наталії Поклонської.

http://uapress.info/


Теги статьи: КрымПоклонськаПоклонская

Дата и время 31 октября 2014 г., 19:26     Просмотры Просмотров: 2551
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте