Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Мамо, забери труп свого сина додому! (ФОТО+18)

Мамо, забери труп свого сина додому! (ФОТО+18)
Мамо, забери труп свого сина додому! (ФОТО+18)

В результаті чергової атаки бойовиків на донецький аеропорт, українські «кіборги» знищили велику кількість бандитів. Серед тяжкопоранених виявився молодий росіянин, який встиг сказати: «Я хочу додому». Захисники аеропорту звертаються до матері з проханням забрати тіло свого сина додому, в Росію. Про цю новину повідомляє Преса України.

Серед знищених бойовиків після чергового невдалого штурму донецького аеропорту виявився російський солдат з документами на ім’я Буланов П.А., родом з Єкатеринбурга.

При ньому були виявлені: табельна зброя, військовий квиток, паспорт громадянина РФ, а також індивідуальний жетон. Хлопець отримав важке поранення і кілька секунд ще залишався живий, останнє, що він встиг сказати: «Я хочу додому».

Українські «кіборги» звертаються до родичів загиблого росіянина з закликом забрати труп своєї дитини додому, інакше він залишиться лежати під відкритим небом непохороненим. Бойовики не піклуються про те, щоб надати землі тіла загиблих своїх зазомбованих російською пропагандою прихильників. Тому родичам доведеться поміркувати над «самовивозом» свого «героя». 


Теги статьи: Сепаратисты

Дата и время 01 ноября 2014 г., 09:33     Просмотры Просмотров: 3272
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте