Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Задорнов виступив проти Путіна і запропонував відправити уряд у відставку

Задорнов виступив проти Путіна і запропонував відправити уряд у відставку
Задорнов виступив проти Путіна і запропонував відправити уряд у відставку

Російський сатирик Михайло Задорнов   заявив,  що уряд РФ  потрібно   відправити  у відставку. Про це він написав у себе в ЖЖ, передають Патріоти  України.  За його словами, Росія  нині  має   перетерпіти складні  часи, щоб відстояти свої принципи, але   існують і  внутрішні  загрози.

«Зараз час практично військовий… Я не говорю, що члени нашого уряду – зрадники Батьківщини. Вони це роблять несвідомо, тому що їх свідомість просто не настільки розвинена, щоб зрозуміти, що потрібно сьогодні робити всередині держави»,  – написав  сатирик.

Задорнов впевнений, що члени російського уряду – це “айпадоблудци-нефтегазоденьгососи”, які нічого не розуміють в господарстві країни.  “Вважаю, що прем’єр разом з усім складом уряду повинен негайно подати у відставку. Тільки цим можна зробити хоч якусь добру справу стосовно народу”, – проявив не властиву йому, глибину Михайло Задорнов.

Сатирик  додав, що  і російському  президенту варто   обдумати  вектор  політики, який  був   обраний.  “До президента довіру народу ще жевріє. Але скоро і його словам перестануть довіряти. Так, він сказав, що віддав би життя за Батьківщину, після чого всі кремлівські путінолізи стали повторювати цю фразу. Уже осіб 12 заявили, що віддали б життя за Батьківщину. “Панове”, нам не потрібні ваші життя, віддайте накрадені гроші! Але їм віддати ці гроші складніше, ніж віддати життя “, – вважає сатирик.

Закінчив свою промову Задорнов застереженням, яке стосується Путіна.  “Президенту треба звернути увагу на всі ці проблеми, інакше скоро він втратить повагу людей, яка зараз тримається лише на ненависті до зовнішнього ворогу”, – резюмував він.

Нагадаємо, раніше  Михайло Задорнов  заявив,  що  покарає  Латвію за  неповагу  до Росії  і  більше не буде  їздити  до цієї країни  з концертами.

http://patrioty.org.ua


Теги статьи: Задорнов Михаил

Дата и время 04 ноября 2014 г., 11:00     Просмотры Просмотров: 2253
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте