Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

В Києві рейдери поклали око на ще одну школу


Нанезаконно зайнятій території розпочали зводити житловий комплекс "Деснянський" без наявності  дозвільних документів на будівництво та користування земельною ділянкою. За рішенням Господарського суду Києва та постановою Київського апеляційного господарського суду об’єкт незавершеного будівництва повернуто до комунальної власності територіальної громади міста. Однак, забудовник продовжує продаж квартир, використовуючи підроблені документи. Деснянська райдержадміністрація розцінює це як шахрайські дії.

  

 

 Недобудована школа на вулиці Драйзера, 40, вкотре стала об’єктом полювання забудовників. Зранку тут зібралися молодики спортивної статури із наміром зайняти будмайданчик. У Деснянській РДА переконують - йдеться про рейдерське захоплення території.

 

Олена Поскребушева,  журналіст:

 

- Це - будівництво мало завершитися 10 років тому, але вільний клаптик землі біля довгобуду не дає спокійно спати забудовникам.

      

Світлана Пейчева,  представниця ТОВ "Глобал Строй 3":

 

- На сьогоднішній день ми з правовстановлюючими документами на земельну ділянку та правом на добудову, яка є на земельній ділянці, зайшли і будемо продовжувати будівництво.

      

Правовстановлюючими документами є рішення Господарського суду, до якого ми повернемося трохи згодом. Думаєте, дорослі «дяді» і «тьоті» вирішили з чистого альтруїзму добудувати дітям школу? Виявляється, ні.

      

Олена Поскребушева,  журналіст:

 

- А навіщо вам треба взагалі цю школу добудовувати? який вам зиск з цього?

 

Світлана Пейчева,  представниця ТОВ "Глобал Строй 3":

 

- Я ж кажу про те, що земельна ділянка дозволяє тут розмістити також багатоповерхівку або торговий центр, тому нам цікава ця земельна ділянка.

      

Забудовник так вірить у зведення багатоповерхівки, що навіть почав продавати квартири у примарному хмарочосі. Шість квартир люди вже купили. Правоохоронці ж попередили киян: будинку тут не буде. Тож договори купівлі-продажу нерухомості - липові. У Деснянській РДА додають: аби споруджувати тут будинок, треба змінити цільове призначення землі. 

 

Роксолана Шейко,  керівник прес-служби Деснянської РДА:

 

- Згідно Державного акту ця ділянка на Драйзера,40, перебуває у постійному користуванні Деснянської РДА. Згідно Витягу з Державного реєстру, земля, яка знаходиться на Драйзера, 40, є власністю територіальної громади міста Києва. Відповідно, ніякий забудовник не має права там перебувати.

 

Найголовніше, кажуть у райадміністрації, рішення Господарського суду не дає права забудовнику займати майданчик, бо, насправді, повертає його у комунальну власність міста. Відповідно, будь-які спроби зайти на територію тут вважають шахрайськими діями.

 

Олена Поскребушева, Роман Тимошевський,

телеканал «Київ».


Теги статьи: Рейдерский захватКиевШкола

Дата и время 26 ноября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2480
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте