Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

В Донецьку терористи розстріляли чоловіка через гарне авто

В Донецьку терористи розстріляли чоловіка через гарне авто
В Донецьку терористи розстріляли чоловіка через гарне авто

У центрі Донецька розстріляли Дениса Бутирського (його багато хто знав в Донецьку). Про це пишуть в соціальній мережі місцеві жителі, передає новину "Преса України".

За їхніми словами, приводом для розправи стала машина Дениса. Авто з характерними номерами "Трамвай". Варто зазначити, що машину ніби як намагалися віджати, а господар цьому перешкоджав. 

Як інформують місцеві жителі, вбитий не був військовим, не вів активне політичне життя, "привід для розправи - суто побутовий, адже в Донецьку зараз так прийнято вирішувати проблеми".

Крім того, інший подібний випадок - в Шахтарську розстріляний місцевий бізнесмен Галига. Пишуть, що терористи розстріляли його будинок з автоматів, за те, що відмовився платити. 

Нагадаємо, що Україна поки не планує відвойовувати захоплені бойовиками території Донбасу, оскільки дотримується мінських домовленостей.


Теги статьи: КриминалДонецк

Дата и время 10 ноября 2014 г., 17:33     Просмотры Просмотров: 2701
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте