Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Улюбленці Злочевського відсудили 294 мільйони за сумнівне вивезення токсинів з Калуша

Улюбленці Злочевського відсудили 294 мільйони за сумнівне вивезення токсинів з Калуша
Улюбленці Злочевського відсудили 294 мільйони за сумнівне вивезення токсинів з Калуша

Суд стягнув з Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації на користь ТОВ «С.І. Груп Консорт Лтд.» 294,3 млн грн. боргу. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 30 жовтня.

Цей борг утворився за договорами про надання послуг із збирання небезпечних відходів, які Департамент і фірма уклали у серпні-грудні 2013 року.

За цими договорами ТОВ «С.І. Груп Консорт Лтд.» вивезло відходів на суму 419,59 млн грн. Департамент оплатив фірмі лише 125,29 млн грн. Відтак заборгованість ОДА за цими договорами становить 294,3 млн грн.

Суд вказує, що факт вивезення відходів фірмою підтверджується актами завантаження у транспорт небезпечних відходів гексахлорбензолу, митними деклараціями, накладними завантаження, договорами обов’язкового страхування вантажів при перевезенні.

Крім того, Департамент не заперечує наявність у нього боргу перед фірмою «С.І. Груп Консорт Лтд.» у розмірі 294,3 млн грн. і посилається на відсутність бюджетного фінансування на оплату наданих послуг.

Суд підтвердив, що Департамент без зауважень підписав акти виконаних робіт, наданих фірмою. А також зазначив, що відсутність бюджетного фінансування не є підставою для звільнення від матеріальної відповідальності за порушення зобов’язання.

Нагадаємо, у вересні народний депутат Юрій Дерев’янко звернувся до Генпрокуратури, Мінекології і Держказначейства з вимогою розібратися у ситуації з фірмою «С.І. Груп Консорт Лтд.». Депутатстверджував, що, по-перше, фірма завищила обсяги вивезених відходів, оскільки разом з небезпечними відходами вивозила землю, дрова, каміння і траву. І по-друге, фірма вимагає оплату за невиконані роботи, адже небезпечні відходи уже мали б бути знешкоджені, а цього досі не зроблено.

Як повідомлялося, влітку цього року було порушене кримінальне провадження за фактом розтрати 440 млн грн., виділених на знешкодження гексахлорбензолу у Калуші.

Протягом 2011-2013 років ТОВ «С.І. Груп Консорт ЛТД» (Ізраїль) виграло тендерів на вивезення і утилізацію токсичних відходів з полігону у Калуському районі на 871,85 млн грн., з них від Головного управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської ОДА – на 451,93 млн грн.

Відомо, що ТОВ «С.І. Груп Консорт ЛТД» раніше наймало субпідрядником ТОВ «Сі Буд Сістем», яке заснував громадянин Ізраїлю Ілля Марчевський, якого в ЗМІ називали «сірим кардиналом ДП «Національний центр з поводження з небезпечними відходами».

«С.І.Груп Консорт Лтд» отримало монополію на утилізацію небезпечних речовин в Україні в 2011 році, коли Міністерство природи очолював Микола Злочевський.


Теги статьи: ЗлочевскийЗлочевськийниколай злочевский

Дата и время 11 ноября 2014 г., 22:37     Просмотры Просмотров: 2194
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Думать и богатеть по-украински: Игорь Котвицкий и друзья. Часть первая
Бухгалтер Злочевского вернула государству 33 миллиона, чтобы не посадили
Суд не "тронул" лицензию компании беглого экс-министра

Ярославский поможет Коломойскому получить ОПЗ
Игорь Кононенко помог Злочевскому организовать газовый бизнес в Украине
Пустивший газы фаворит Януковича Николай Злочевский стал парнем Кононенко в новой Украине

Как газовый фаворит Януковича стал «своим парнем» в Украине
ТОВ с химерами. Друзья президента и Злочевский делят нефтегазовые месторождения
Суд отказал САП в приостановке лицензии компании Злочевского

Дело экс-министра экологии Николая Злочевского потихоньку «сливают»
Злочевский доказал свою правоту в украинских и британских судах, его компания продолжает добывать газ для Украины – эксперт
З сайту МВС зникла інформація про розшук екс-міністра Злочевського

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
Нацполіція опублікувала дані щодо кількості пограбувань і розбоїв у Києві Нацполіція опублікувала дані щодо кількості пограбувань і розбоїв у Києві 07.12.2016
У Києві порівняно з минулим роком кількість розбійних нападів зросла на 54%, а грабежів – на 61%. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте