Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Сашко "Стоматолог" працює у Москві і дякує Путіну

Сашко "Стоматолог" працює у Москві і дякує Путіну
Сашко "Стоматолог" працює у Москві і дякує Путіну

Син Віктора Януковича Олександр живе у Росії і працює у своїй фірмі, яку відкрив у Санкт-Петербурзі.

Про це він заявив в інтерв’ю "Новой газете", яке відмовився давати особисто, а тільки прислав відповіді на питання редакції.

Він розповів, що не отримував російського громадянства, але має дозвіл на роботу в Росії.

"Ні, я не отримував російське громадянство. Нещодавно я як громадянин України отримав дозвіл на роботу в Росії у своїй компанії", - розповів Янукович-молодший.

Відповідаючи, чим займається його батько та чи часто вони бачаться, Олександр відповів, що бачиться з татом "не так часто, як хотілося б".

"Знаю, що він украй стурбований тим, що відбувається в Україні та на Донбасі. Тут же у нього щільний графік робочих зустрічей, але про деталі краще запитати його особисто", - заявив він.

Янукович-молодший також подякував президенту Путіну за можливість пожити в Росії.

"Я не схильний переоцінювати значущість своєї персони, щоб сподіватися на особисту допомогу президента РФ. Але я вдячний за те, що можу проживати і працювати в Росії", - сказав він.

"Звичайно, я хочу повернутися додому. Тому зроблю все можливе, щоб захистити своє ім’я і повернутися на Батьківщину, як тільки зможу забезпечити безпеку мою і моїх близьких", - додав син Януковича.

Він розповів також, що не може "сидіти без діла".

"Тому я вирішив розпочати бізнес в Росії, відкривши компанію в Санкт-Петербурзі. Це дасть роботу моїм співробітникам, частина з яких опинилася тут", - розповів він, додавши, що сподівається "реалізувати себе" на ринку нерухомості та будівництва.

Українська правда


Теги статьи: Александр Янукович

Дата и время 13 ноября 2014 г., 16:50     Просмотры Просмотров: 1448
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

«Антонов» предложил Трампу свой самолет вместо дорогущего Boeing «Антонов» предложил Трампу свой самолет вместо дорогущего Boeing 07.12.2016
Государственное предприятие «Антонов» предложило свой самолет избранному президенту США Дональду Трампу в качестве новог… Подробнее
Кто контролирует распределение газа в Украине Кто контролирует распределение газа в Украине 07.12.2016
«Дмитрий Фирташ и партнеры» контролируют больше 70% монопольного рынка распределения природного газа в регионах. Бизнес… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте