АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Син Януковича розповів, чому хоче повернутися на Донбасс

Син Януковича розповів, чому хоче повернутися на Донбасс
Син Януковича розповів, чому хоче повернутися на Донбасс

Олександр Янукович, старший син екс-президента України, має намір завершити будівництво незавершених об’єктів, які йому належать на території Донбассу, пишеZAXID.NET

Він також заявив про бажання провернутися в Україну і «прикласти усі сили для відновлення Донбасу, щоб люди змогли жити як раніше».

«Після введення санкцій ЄС і початку військового конфлікту на Донбасі стан мого бізнесу погіршився. Наприклад, на території, де зараз ведуться бойові дії, у нас залишилися 100 тис. кв. м будівельних площ. Проте плануємо завершити будівництво об’єктів, які зараз тимчасово призупинили, – сказав Олександр Янукович узаочному інтерв’ю російському виданню «Новая газета». – Ми вели свій бізнес прозоро і справно платили всі податки. Законних підстав для націоналізації моїй власності не існує. Якщо їх спробують придумати – ми будемо захищатися всіма законними способами, в тому числі в міжнародних інституціях».

Старший син Януковича, якого в Україні звинувачують у корупції на мільярди доларів, тепер займається будівельним бізнесом у Росії, він створив будівельну компанію у Санкт-Петербурзі. Він заявив, що має бажання повернутися «додому» – з контексту відповіді можна зробити висновок, що йдеться про території, які зараз контролюють терористи.

«Звичайно, я хочу повернутися додому. Тому зроблю все можливе, щоб захистити своє ім’я і повернутися на Батьківщину, як тільки зможу забезпечити безпеку мою і моїх близьких. І чекаю того моменту, коли зможу докласти всіх зусиль для відновлення Донбасу, щоб люди змогли жити як раніше. Адже ще зовсім недавно вони думали про те, як зробити життя кращим, а сьогодні думають, як повернути колишню мирну», – сказав Янукович.

На пряме запитання про стосунки із Сергієм Курченком, який від імені родини Януковичів нібито фінансує терористів на Донбасі, Олександр Янукович заявив, що він взагалі «ледве знайомий» з Курченком і ніколи не мав з ним спільного бізнесу.

«Я ніколи не мав бізнесу з цією людиною і ледь з ним знайомий. Фінансувати війну в моєму рідному Донбасі не збирався і не буду. Я і моя команда готові брати участь у його відродженні», – додав Янукович-молодший.

НЕТ Коррупции


Теги статьи: Александр Янукович

Дата и время 13 ноября 2014 г., 18:48     Просмотры Просмотров: 1722
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте