АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 6°C
Днепр: 7°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 3°C
Сумы: 4°C
Львов: 8°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 6°C
Ровно: 6°C

Павел. Павел Ершов. Детектив НАБУ. Альтернативно одаренный

Павел. Павел Ершов. Детектив НАБУ. Альтернативно одаренный
Павел. Павел Ершов. Детектив НАБУ. Альтернативно одаренный

Вклала малечу. Тепер є час описати подробиці події в СІЗО.

Отримала по “безоплатці” Доручення на окрему процесуальну дію. Захисник за Договором, зі слів слідчого і згідно його постанови, перебуває за кордоном на відпочинку. Захожу до СІЗО. На підставі моєї заяви та долучених до неї повноважень мені видають мого тимчасового підзахисного.

Під час конфіденційного побачення підзахисний заявляє, що в нього є два адвоката за Договором і повідомляє, що бажає проводити будь-які слідчі чи процесуальні дії виключно у присутності своїх, обраних у законному порядку, захисників. Пояснюю, що свою відмову він має викласти письмово. Розьяснюю всі наслідки. Підзахисний пише заяву про відмову від моїх послуг з обґрунтуванням.

В цей час в слідчий кабінет входить детектив НАБУ і з ходу намагається вручити особі, яка вже формально не є моїм підзахисним, бо відмовився від мене, якийсь папірець. Розьяснюю цьому детективові, що не маю права приймати участь в подальших діях, бо є заява про відмову і є захисник, який на даний час знаходиться в Києві в межах досяжності, тож він має викликати його.

Також пояснюю, що він порушує законне право особи на захист. Далі починається цирк. Детектив відштовхує мене від особи і перешкоджає взяти написану “відмову”, намагається її схопити та порвати. При цьому верещить, як різаний. Намагаюсь вийти з кабінету, але він мене силоміць намагається втримати в кабінеті.

Кажу, Ви не маєте права мене тут утримувати попри мою волю. Він мене трошки пропускає, продовжуючи перешкоджати арештанту передати мені заяву. Штовхає мене на клітку.

В цей момент арештанту вдається передати мені заяву. Тоді детектив знову верещить і кидається на мене. Вириває з рук особисті речі и б’є ногою по моїй нозі. Мій щоденник розривається, з нього випадає оригінал свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю. Щоб перешкодити мені вийти з кабінету, детектив наступає мені на руку, яка в цей час намагалася підняти свідоцтво. Арештант спробував допомогти мені, але детектив почав відштовхувати його.

В цей час я змогла підняти руку. Детектив знову повернувся у мій бік та цинічно наступив на моє свідоцтво (яке через це тепер частково пошкоджене). З метою запобігання звинувачень у перевищенні меж необхідної оборони (до речі, з першу хотіла зарядити кулаком у носа та ногою по яйцях, але втрималась) не стала спричиняти йому тілесних ушкоджень, а просто вхопила його за волосся та декількома ривками відтягнула від свого свідоцтва. Швидко піднімаю свою речі та йду до виходу. Цей, так званий детектив, гонеться за мною, намагаючись затримати і відібрати заяву арештанта.

По дорозі кричить працівникам СІЗО, щоб вони мене не випускали. Почав вимагати в них мої документи. Коли працівниця СІЗО показала йому мої документи, він видрав їх з її рук та намагався забрати з собою. Працівники СІЗО відібрали в нього документи назад . Після цього він нарешті відчепився і я пішла до іншого свого підзахисного…
Спина й нога все ж таки болять.

П.С. Цього детектива звуть — Єршов Павло Анатолійович.

П.С.С. Через слідчо-оперативну групу подала заяву до правоохоронних органів за 4-ма статтями: замах на незаконне позбавлення волі; перешкоджання законній діяльності захисника; насильство щодо захисника, пошокдження майна захисника.

П.С.С.С. Дякую працівникам СІЗО, які допомогли запобігти подальшим протиправним діям цього детектива по відношенню до мене.

Аля Самарец


Теги статьи: НАБУЕршов ПавелСІЗОСамарец Аля

Дата и время 21 сентября 2017 г., 19:26     Просмотры Просмотров: 1279
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

НАБУ открыло новое дело против Розенблата: нардеп мог получить диппаспорт по поддельным документам
НАБУ завело нову кримінальну справу на Розенблата
Суд снова обязал Розенблата надеть браслет слежения

Удирая в Германию, Розенблат наврал, что летит в Израиль
Дело Трейд Коммодити выходит на новый уровень
Поддельные документы, деньги и улики: НАБУ раскрыло подробности "бегства" Розенблата

НАБУ кришує схеми “молодої команди” Черновецького, піддаючи репресіям державників та патріотів України
Розенблат все отрицает: Бриллиантов не было, я купил своим племянницам бижутерию
Органы новые, проблемы старые: Как попасть в НАБУ, имея сомнительное прошлое

Розенблат прокоментував своє затримання
Розенблата затримали в аеропорту з золотом і діамантами
Розенблат хотів вилетіти з України - його затримали співробітники НАБУ

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 октября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.056271