Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Профспілка щороку збирає зі студентів понад чверть мільйона, які йдуть невідомо куди

Профспілка щороку збирає зі студентів понад чверть мільйона, які йдуть невідомо куди
Профспілка щороку збирає зі студентів понад чверть мільйона, які йдуть невідомо куди

Студентська профспілка Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ) щороку отримує від студентів понад 250 тис грн., однак як використовуються ці гроші – невідомо. Про це пишуть Лілія Процишина і Володимир Торбіч у «Четвертій владі».

Як вказують журналісти, точно невідомо, навіть скільки грошей відраховують зі студентів щомісяця: головний бухгалтер стверджує, що 1%, а студенти наполягають, що 1,5%. Тобто це від 10 до 12,5 грн. щомісяця. За даними голови студентської ради Надії Марщівської, у 2013 році профком зібрав 265,5 тис грн.

Кількість студентів-членів профспілки РДГУ її голова Андрій Турченюк не оприлюднює. Також він відмовляється надавати детальний звіт надходжень і витрат. На сторінці групи «Профком студентів РДГУ» в одній із соцмереж розміщено картинку-графік, де у відсотковому співвідношенні зображено на яку сферу скільки виділи коштів у 2013 році. Проте жодної конкретної суми не вказано.

Разом з тим, у цьому графіку зазначено, що майже половина всіх коштів (43,4%) йде на оплату праці. А працівниками профкому РДГУ, як вказують автори, є всього двоє осіб – голова профкому і бухгалтер. Андрій Турченюк займає посаду голови профспілки вже десятий рік (два терміни).

Варто зауважити, що студенти не мають змоги ознайомитися і зі статутом профспілки. На сторінці профкому в соцмережі у вересні цього року було розміщено лише витяг зі статуту.

Автори вказують, що Андрій Турченюк був співорганізатором скандального благодійного аукціону «Живі торги», на якому збирали кошти для онкохворих дітей. Частина цих грошей нібито була присвоєна організаторами.

ОРД2


Теги статьи: РДГУПрофсоюзы

Дата и время 17 ноября 2014 г., 18:58     Просмотры Просмотров: 1925
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

«Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена «Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена 24.10.2016
В Морском торговом порту «Черноморск» (Ильичевский порт) к «похоронной команде» управленцев доба… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужен ли Украине визовый режим с Россией?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте