Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Профспілка щороку збирає зі студентів понад чверть мільйона, які йдуть невідомо куди

Профспілка щороку збирає зі студентів понад чверть мільйона, які йдуть невідомо куди
Профспілка щороку збирає зі студентів понад чверть мільйона, які йдуть невідомо куди

Студентська профспілка Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ) щороку отримує від студентів понад 250 тис грн., однак як використовуються ці гроші – невідомо. Про це пишуть Лілія Процишина і Володимир Торбіч у «Четвертій владі».

Як вказують журналісти, точно невідомо, навіть скільки грошей відраховують зі студентів щомісяця: головний бухгалтер стверджує, що 1%, а студенти наполягають, що 1,5%. Тобто це від 10 до 12,5 грн. щомісяця. За даними голови студентської ради Надії Марщівської, у 2013 році профком зібрав 265,5 тис грн.

Кількість студентів-членів профспілки РДГУ її голова Андрій Турченюк не оприлюднює. Також він відмовляється надавати детальний звіт надходжень і витрат. На сторінці групи «Профком студентів РДГУ» в одній із соцмереж розміщено картинку-графік, де у відсотковому співвідношенні зображено на яку сферу скільки виділи коштів у 2013 році. Проте жодної конкретної суми не вказано.

Разом з тим, у цьому графіку зазначено, що майже половина всіх коштів (43,4%) йде на оплату праці. А працівниками профкому РДГУ, як вказують автори, є всього двоє осіб – голова профкому і бухгалтер. Андрій Турченюк займає посаду голови профспілки вже десятий рік (два терміни).

Варто зауважити, що студенти не мають змоги ознайомитися і зі статутом профспілки. На сторінці профкому в соцмережі у вересні цього року було розміщено лише витяг зі статуту.

Автори вказують, що Андрій Турченюк був співорганізатором скандального благодійного аукціону «Живі торги», на якому збирали кошти для онкохворих дітей. Частина цих грошей нібито була присвоєна організаторами.

ОРД2


Теги статьи: РДГУПрофсоюзы

Дата и время 17 ноября 2014 г., 18:58     Просмотры Просмотров: 1972
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
08 декабря 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте