Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Шановні Віталій Ярема та Арсен Аваков, навіщо ви прийшли до влади?

Шановні Віталій Ярема та Арсен Аваков, навіщо ви прийшли до влади?
Шановні Віталій Ярема та Арсен Аваков, навіщо ви прийшли до влади?

Навіщо Ви прийшли до влади, скориставшись досягненнями Евромайдану? Жодних змін ані в прокуратурі, ані в органах внутрішніх справ досі не відбулося. Ви тільки балакаєте про реформи, але нічого не робите для цього. Ви презентуєте якісь плани на реформи, вихваляєтесь якимось нікчемними досягненнями. А в той же час корупція в підконтрольних Вам правоохоронних органах процвітає. І Ви вже більше ніж півроку нічого не робите з цим.

Всі корупційні схеми, які працювали при Януковичах, досі існують. В роботі правоохоронних органах взагалі нічого не змінилося.

Органи прокуратури та МВС досі здійснюють тиск на підприємства, втручаючись в господарську діяльність. Замість того, щоб притягувати до відповідальності хабарників, вбивць та сепаратистів, вони займаються колекторською діяльністю, вимаганням грошей від підприємств.

В м. Одесі зараз слідчим СВ Одеського міського управління МВС України в Одеській області лейтенантом міліції Донченко – Пишкало М.В. проводиться досудове розслідування кримінального провадження №42014160000000299 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України.

Слідчий Донченко-Пишкало М.В. та прокурор прокуратури Малиновського району м. Одеси Стафік Р.Т. вважають, що підприємство, яке виплатило гроші своїм працівникам, здійснило злочин. І під гаслом цього абсурду слідчий та прокурор викликають на допити керівників підприємства, засновників підприємства та працівників, вимагають проводити податкові перевірки, проводять обшуки на підприємстві, витребують та вилучають документи та комп’ютерну техніку.

До цього часу жодній особі підприємства не пред’явлено підозру, так як нема чого пред’являти – немає події злочину. Це добре розуміють і слідчий, і прокурор.

Однак вони не переймаються цим, так як здійснюють свою злочинну діяльність під керівництвом Прокурора Одеської області Приз Андрія Андрійовича та начальника ГУ МВС України в Одеські області Катеринчука Івана Петровича. Саме ці особи дають вказівки слідчому Донченко – Пишкало М.В. та наглядовому прокурору Стафік Р.Т. Жодні скарги на ім’я цих керівників не дають результату. Тому слідчі та прокурори відчувають свою безкарність.

Чи можливо здійснювати підприємницьку діяльність в таких умовах? В державі немає грошей, сплачувати податки вже нікому, а підприємства замість того, щоб працювати, відбиваються від слідчих МВС, прокурорів та їх бредових обвинувачень.

Про які реформи Ви, шановні високопосадовці, говорите? Чим Ви відрізняєтесь від Пшонки та Захарчено? Нічим. Ви такі самі бездарні керівники.

Ви, Віталію Григоровичу та Арсене Борисовичу, намагаєтесь залишитись на своїх посадах. Але для чого? Ви нічого не змінюєте. Вам нічого робити на цих відповідальних посадах. Тому, будь ласка, йдіть геть. Не чекайте долі Пшонки та Захарчено.

Верховенство Права


Теги статьи: АваковЯрема

Дата и время 18 ноября 2014 г., 12:04     Просмотры Просмотров: 2763
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Авакову час їхати слідом за Деканоідзе
На бывший "банк Авакова" оформляются огромные объекты недвижимости
Думать и богатеть по-украински: Игорь Котвицкий и друзья. Часть вторая

Полицейский для Авакова: кто придет на смену Хатии Деканоидзе
Аваков: Убежден, что в ближайшие два года мы проведем деоккупацию Донбасса
Главы управлений полиции в регионах, назначенные Деканоидзе, могут быть уволены – СМИ

Колишній Генпрокурор не розуміє, чому В.Януковича допитуватимуть як свідка
Аваков готовит "патрульный" переворот: копов возвращают под контроль областных начальников полиции
Ярема заявил, что в 2014-2015 гг. расследование преступлений против Евромайдана велось на надлежащем уровне

Аваков назвал Левочкина организатором разгона Майдана
Аваков упився владою і плює нам всім у вічі
Аваков слетал в Японию с Деевой за $2 тыс: опубликован документ

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте