АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 17°C
Днепр: 19°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 15°C
Сумы: 15°C
Львов: 18°C
Ужгород: 19°C
Луцк: 18°C
Ровно: 18°C

Богуцька: Я знаю одне: ця влада буде посунута не народом, Майдана вже не буде

Богуцька: Я знаю одне: ця влада буде посунута не народом, Майдана вже не буде
Богуцька: Я знаю одне: ця влада буде посунута не народом, Майдана вже не буде

Ранок. Подивилась хроніку в стрічці новин. Нащо я це робила? Тепер треба декілька годин, щоб відійти від тягара безвихіддя. За що нам це все?

Оці Майданівські оборотні- негідники… Всі, хто керував Майданом- це сволота, яка посміхаючись над чистими серцями патріотів робила свою чорну справу. Люди виходили, щоб змінити систему на правила гри. А ці покідьки робили все, щоб змінити Януковича, Арбузова, Кліменко, Азарова і інших на себе. Все. 

Кожен день. коли я читаю, що коїться в Державі, хочеться заснути і прокинутись вже коли ці всі будуть сидіти по тюрмах. Не хочу навіть прізвища писати. Ви їх пики бачите кожен день в телевізорі. Там в них покращення вже відбулося. Іноді настає таке безсилля, аж жах. Марнуємо час. Життя триває, а ми себе емоційно вбиваємо.

Я знаю одне. Ця влада буде посунута не народом. Майдана вже не буде. Судячи по акціям під ВР, та Кабміном- все. Ми не здатні на консолідацію. Влада буде посунута, дякуючи тільки їх клановим розбіркам, чи іноземному впливу.

Ну, наприклад, посваряться аваков з порошенкой, чи ахметов з ляшком. І почнуть мочити один одного, що пір»я политять. Чи може путін на щось образиться? Наприклад, про маневри з НАТО.

Там бачите як? Порошенко тут каже за НАТО, а на Росію запускає Карасьова, щоб тот доніс до російського глядача, що Порошенко, ніби, проти НАТО. Ці всі грашкі в геополітику обридли. Це точно, як з візовим режимом з Росією. Всі ці маневри з НАТО, з візовим режимом, з мовою спілкування, з церквами Московського патріархату,- це все маніпуляції влади.

Вона ніколи не піде проти годувальника, який дозволив їм погратися у владу. Ось вчора мій чоловік зробив правильний висновок. Зараз піднімається тема НАТО не для того, щоб ми туди увійшли, а для того, щоб тепер нам кожен раз, коли піднімуть тарифи, чи пенсійний вік, чи ще щось, будуть посилатись, нібито на «Вимоги НАТО», як на «Вимоги МВФ» і т.д.

В кінці кінців, щоб ми зненавидили це НАТО, як і той МВФ. Президент досидить цей рік в своєму кріслі. Буде далі жиріти, народ буде бідніти, лайкі між політичними конфессіями будуть триматись на рівні ватерлінії…

Сумно, що хтось ще вважає, що «Царь хороший- бояре плохие»…

Вони всі- покидьки. Вони всі- ОБОРОТНІ Майдану. Нажаль, зкинемо їх не ми. Ми всі розчаровані, розколоті, роздрібнені.

Але в мене є надія, що все, що відбувається в Україні, закінчиться. Все частіше на думку про владу приходить прислів»я: «Не рой другому яму-сам в нее попадешь», і речення з «Тараса Бульби»- «Я тебе породив, я тебе і вб»ю».

Ось тільки, якщо Порошенко- це проект Путіна, то наш президент звалиться з крісла тоді, коли його патрон піде у вічність. По крайній мірі, мантра «Путін нападе» працювати вже не буде.


Теги статьи: КабмінПорошенкоМайданВладаБогуцька Ліза

Дата и время 26 сентября 2017 г., 20:12     Просмотры Просмотров: 7743
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Семенченко: с Порошенко говорить не собираюсь. С ним будет разговаривать следователь
Речинский: Все идет по плану нае**балова народних масс и узурпации власти Порошенко
Держбюджет-2018: фінансувати Космос дешевше, ніж Порошенка. Також суттєве покращення відчують всі силовики що лояльні до влади

Блогер: В Україні за ці ліки я плачу 35 євро, в Словаччині, я заплатив аж 17 євроцентів. Значить в Україні я переплачую в 100 разів
Участники АТО могут создать третий Майдан – Билецкий
Нардеп: Ляшко нарядили в проститутку и провели через Майдан

Андрей Билецкий: Немного времени - и мы обязательно всех посадим
Михаил Подоляк: «Президент должен обратно стать президентом»
Встреча ходоков от Майдана и Порошенко сорвалась

Порошенко почти год не подписывает закон о 100% гарантии вкладов в госбанках
Мировые СМИ: Порошенко намеренно вредит Украине
На встречу к Порошенко пустили только трех ходоков из числа депутатов

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Саакашвили?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.161385