АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Прокуратура «допомогла» фірмі з орбіти Ставицького добудувати скандальну заправку у Борисполі (відео)


Дії представників Бориспільської міжрайонної прокуратури дали можливість ТОВ «БРСМ-Нафта», яке пов’язують з екс-міністром енергетики Едуардом Ставицьким, добудувати скандальне АЗС у Борисполі по вул. Київський Шлях, 2/7. Про це йдеться у сюжеті Людмили Тягнирядно у програмі «Схеми».

Влітку цього року прокурор Бориспільської міжрайонної прокуратури Вікторія Козаченко звернулася до суду з вимогою визнати дозволи на будівництво АЗС недійсними. До заяви було прикріплене клопотання про тимчасову заборону будівництва, яке суд 13 серпня задовольнив.

Та надалі прокурори двічі не з’явилися на засідання з розгляду свого ж позову. Коментар з цього приводу надати вони відмовилися, перенаправивши в обласну прокуратуру. Там повідомили, що перший раз прокурор пропустив засідання, бо затримався в іншому судовому процесі, а другий – через несвоєчасне отримання повідомлення суду про час та місце розгляду справи.

Відповідно до українського законодавства, якщо позивач двічі не з’являється на засідання, суд залишає позов без розгляду. Прокурори спробували оскаржити це рішення суду, але згодом відкликали і власну апеляцію з незрозумілих причин.

В обласній прокуратурі заявили, що «було прийнято рішення про повторне звернення з аналогічним позовом до Бориспільського міськрайонного суду».

У результаті таких дій 10 листопада була скасована тимчасова заборона на здійснення будівельних робіт. Між тим автозаправка на даний час вже повністю збудована. Фірма продовжувала будівництво попри заборону суду і відсутність усіх необхідних дозвільних документів.

Нагадаємо, фірма не отримала від міської влади Борисполя усі необхідні погодження і забудували зелену зону, що знаходиться за 50 метрів від житлових будинків та поблизу громадських об’єктів з великою кількістю відвідувачів.

Від «Наших грошей»:

Засновниками ТОВ «БРСМ-Нафта» значаться Андрій Біба і компанія «Меліан Менеджмент Лтд.» (Беліз). Директором фірми є Тамара Євдокімова.

Донедавна до складу засновників фірми входила Валентина Ушакова. Вона відома як співзасновник фірм «Моноліт 2», «Інвест менеджмент» та «Актив капітал груп», де її партнерами виступали батько та дружина екс-міністра Ставицького.

Проти Едуарда Ставицького порушено кримінальну справу за статтею розкрадання в особливо великих розмірах. У березні він був оголошений в міжнародний розшук.

За даними Сергія Лещенка, Ставицький разом з дружиною отримав громадянство Ізраїлю. При цьому вони змінили прізвище на Розенберг.


Теги статьи: СтавицкийЭдуард СтавицкийСтавицькийАЗС БРСМ-НафтаБорисполь

Дата и время 25 ноября 2014 г., 10:49     Просмотры Просмотров: 2432
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Ставицкий опроверг информацию о конфликте со своими соратниками
Ставицкий пошел против «Семьи»: бывшие соратники обвиняют его в «крысятничестве»
Большинство политиков и чиновников современной Украины имеют один или несколько паспортов других стран

На Київщині знову зросла вартість проїзду у маршрутках
Ставицкий спасает бизнес: «БРСМ-Нафта» возглавил брат Бродского
Кто "крышует" золотой запас Захарченко

Эдуард Ставицкий: торговля на крови или угольный король ОРДЛО снова «в деле»
Мой номер 238. Игорь Котвицкий - верный консельери и подельник Авакова
Неуловимые Джо украинской коррупции

"БРСМ-Нафту" обвиняют в уклонении от уплаты налогов в особо крупных размерах
Как российский бизнес берет под контроль крупнейшие месторождения газа в Украине
Російський мільярдер скупив українські газодобувні компанії екс-регіоналів

Комментарии:

comments powered by Disqus
24 марта 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте