АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 3°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: 2°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Дмитро Снєгирьов: Війна між "ЛНР" і "ДНР" продовжується

Дмитро Снєгирьов: Війна між "ЛНР" і "ДНР" продовжується
Дмитро Снєгирьов: Війна між "ЛНР" і "ДНР" продовжується

Напередодні на сайті так званого "МДБ ДНР" було оприлюднено повідомлення, що спецслужби України готують фізичне усунення керівників "силового блоку" так званої "ЛНР" - І.Корнета і Л. Пасічника.

"Спільними діями правоохоронних органів ДНР і ЛНР проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів по виявленню та затриманню українських диверсантів", - йдеться в заяві спецслужби "ДНР".

Поява на сайті "МДБ ДНР" інформації про можливу ліквідацію "міністра МВС ЛНР" І. Корнета, свідчить не стільки про зацікавленість спецслужб "братньої ДНР" долею самого Корнета, скільки спробою зберегти існуючий стан речей в схемах по реалізації видобутого на території "ЛНР" вугілля.

Справа в тому, що І. Корнет відповідав за "силовий супровід" видобутку і постачання вугілля з території "ЛНР" на територію "ДНР", для потреб Зуївської ТЕЦ, діяльність якої знаходиться під контролем "МДБ ДНР".

Вугілля для потреб Зуївської ТЕЦ видобувається на шахті "Білоріченська" (Луганська обл., Лутугинський р-н, смт. Білоріченський).

Починаючи з червня для потреб Зуївської ТЕЦ шахта "Білоріченська" щомісяця відвантажувала 40 000 тонн видобутої вугільної продукції. Договір на поставку вугілля був укладений до кінця поточного року.

Такий стан речей, а саме: контроль І. Корнетом процесу реалізації видобутої вугільної продукції за межі "республіки", не влаштовував ватажка бойовиків "ЛНР" Плотницького.

Нагадаю, нещодавно в Луганську виникла конфліктна ситуація, коли на засіданні уряду "ЛНР" Плотницкий звинуватив керівників правоохоронних структур "республіки" в тому, що видобуте вугілля незаконно вивозиться з території "ЛНР".

Варто зауважити, що це не перший випадок, коли спецслужби "ДНР" намагаються втручатися у внутрішні конфлікти в "ЛНР" і намагатися брати під свій контроль певні фінансові потоки на території "братньої республіки".

Так, свого часу, аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомляв, що бажанням ватажка "ДНР" Захарченко взяти під свій контроль канали постачання спирту та виробництва контрафактної горілки на території "ЛНР" пояснювалася присутність і безпосередня участь в затриманні і допитах Ципкалова бойовиками підрозділу "Спарта", покійного "Мотороли". Під час допиту Ципкалова, останньому були нанесені травми несумісні з життям.

Збереження існуючого стану речей - контроль Плотницького за діяльністю підприємства "Луга-Нова" та фактична поразка в тій війні Захарченко, свідчила про те, що варто очікувати нового загострення стосунків між "братніми республіками".

Фактично, мова йде про боротьбу між ватажками "ЛНР" і "ДНР" за контроль над фінансовими потоками з видобутку і реалізації вугілля.


Теги статьи: Плотницкий ИгорьЦыпкалов ГеннадийКорнет ИгорьМГБ ЛНРМГБ ДНРЛНРДНРСнєгирьов Дмитро

Дата и время 10 ноября 2017 г., 17:19     Просмотры Просмотров: 652
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Переворот в Луганске: центр заполнили военные, из города массово бегут люди
"Никто не хочет этих уродов видеть": ветеран АТО рассказал, как назревал бунт в "ЛНР"
Шкиряк: В Луганск зашли боевики Захарченко и российские войска

Ходаковский о конфликте в Луганске: в «ДНР» ситуация не лучше
Луганские сепаратисты попросили Захарченко объединить две «республики» в одну «Новороссию»
Плотницкий забаррикадировался в Луганской ОГА: стягивают технику

"Зеленые человечки" Корнета расстреляли "скорую" в Луганске: сообщают о погибших
Плотницкий остался в Луганске и устроил совещание
"Петр, введи войска": в сети появилось "обращение" от имени Плотницкого

Чтобы "ЛНР" не вернулась в Украину: экс-главарь боевиков рассказал о причинах переворота в Луганске
Захватившие «прокуратуру ЛНР» боевики оказались сторонниками террориста Корнета
Конфликт в «ЛНР»: Кремль сделал заявление по действиям Суркова

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.144081