АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Ані Лорак звернулась до українців: Відчепіться від мене! Я несу любов!

Ані Лорак звернулась до українців: Відчепіться від мене! Я несу любов!
Ані Лорак звернулась до українців: Відчепіться від мене! Я несу любов!

Після  того, як  і  другий  концерт  Ані  Лорак  в  Києві  обернувся  гучною  бійкою, в якій  були задіяні   і спецназівці,  співачка вирішила  повідомити   українцям свою  позицію,  передають Патріоти України. Наводимо текст  її звернення без змін.

 

«Я пишу цей лист від чистого серця. Я довго мовчала, і, напевно, це було помилкою, оскільки це мовчання використовувалося проти мене. Тепер я хочу розставити всі крапки над «і», висловити, що я дійсно відчуваю.

Останнім часом моє ім’я цинічно використовується для різноманітних політичних та медійних маніпуляцій. При цьому, моя громадянська позиція є і залишається незмінною: я люблю Україну, і любов до батьківщини ввібрала з самого дитинства. Я народилася в прекрасному буковинському краї і вважаю, що патріотизм людини визначається не словами, а вчинками. Протягом 20-ти років моєї творчої діяльності, я прославляю Україну по всьому світу, на всіляких конкурсах і фестивалях, приносячи нагороди і формуючи позитивний образ України. Моя місія як артиста нести музику, дарувати людям радість.

Я не політик, і ніколи не відчувала амбіцій з цього приводу. Впевнена, що не можна змішувати ці два поняття: артист і політика. Але сьогодні саме політики використовують моє ім’я з метою своїх брудних ігор.

У той день, коли, виконуючи інтернаціональний обов’язок в Афганістані загинув мій брат, моє серце розривалося на частини, я не розуміла «за що?» Привезли цинкову труну, яку навіть не дозволили відкрити. Мій вибір був між ненавистю і любов’ю. Як з цим жити? Я вибрала – любов. Влада і гроші, чиїсь політичні ігри … Я досі не знайшла відповіді, за що і заради чого він загинув …

Я зробила свій вибір – нести любов людям через музику. Це завжди було і буде моїм вибором: служити людям своєю творчістю. Коли я на сцені, з глядачами мене об’єднують – музика і любов. Коли я співаю, я співаю для всіх і не поділяю свого глядача по національності або релігії, за кольором шкіри або сексуальній орієнтації. Для мене, це не чорний або білий, це просто люди, які люблять мою музику, а я співаю для них.

Ніхто не має права мені диктувати, яким чином мені любити і підтримувати свою країну. Свій внесок у справу миру, злагоди, підтримки українських громадян я роблю не під тріск телекамер, а так, як вважаю за потрібне і гідним. Я не прошу всіх погоджуватися зі мною, але я прошу поважати мою думку. Тому що демократія – це повага думки інших. Це цивілізований шлях будь-якого демократичного держави, в якій головною цінністю вважається людське життя, сім’я, мир і процвітання.

Тому ні «ДНР», ні «ЛНР», ні «Правий сектор», ні «Свобода», не мають морального права торкатися мого імені. Вони не мають ніякого стосунку до мене! Я за мир! І прошу цього світу для всіх нас! Я вірю, що хороших людей набагато більше, ніж поганих. І добро рано чи пізно перемагає зло! »

http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: Ани Лорак

Дата и время 30 ноября 2014 г., 18:05     Просмотры Просмотров: 5851
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Отар Кушанашвили о русскоязычных песнях Ани Лорак: “Унылая бестолочь”
"Активная жизнь и напряженный график": опальная украинская певица призналась, где живет
Інтерв’ю з Ані Лорак виїло мозок. У неї катастрофічно маленький словниковий запас - журналістка

В Брянске отменили концерт Ани Лорак
Ани Лорак надоела россиянам и они просят ее уехать домой
Карьера на две страны: почему украинские артисты продолжают работать в РФ

Ани Лорак : Есть человек в Украине, который скажет, что за эти три года мы стали жить лучше?
Ани Лорак высказала свое мнение об уровне жизни в Украине
На концерте в РФ Лорак поклонилась своему "прошлому" - Украине

Знову за своє. Лорак показала, як святкувала день захисника радянської армії
Ціна зради: Українські артисти масово десантуються у Москві 4 березня
Ніна Матвієнко – про Ані Лорак: Я хочу, щоб співаків не чіпали

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте