Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Син одіозного регіонала Олійника вимагає поновлення на посаді прокурора району


Руслан Олійник, син одіозного регіонала Володимира Олійника, судиться за поновлення на посаді прокурора Черкаського району.

Нагадаємо, відставки Олійника вимагали місцеві активісти Майдану, після чого, 5 липня, молодий прокурор заявив, начебто його побили. Хоча на відео візиту майданівців до прокурора видно, що розмова з посадовцем відбувалася без рукоприкладства.

 

Від звільнення Руслан Володимирович постійно переховувався по лякарняних палатах. Після візиту майданівців молодий Олійник “загримів” у реанімацію, а звідти — в урологічне відділення.

Однак напочатку вересня на підставі перевірок Олійника-молодшого Генпрокурор за поданням тодішнього прокурора області Миколенка таки звільнив з посади  сина вірного соратника Януковича.

Наразі ж Руслан Олійник подав позовну заяву з вимогою поновитися на роботі.

Так, у Єдиному державному реєстрі судових справ зареєстровано позовну заяву Руслана Олійника до Генпрокуратури, Черкаської обласної прокуратури та Віктора Миколенка з вимогою поновитися на роботі прокурора Черкаського району (Справу № 823/2992/14 читайте ТУТ).

Руслан Олійник вимагає не лише поновлення на посаді, а йстягнення 10 000 гривень за моральну шкоду, яку довелося пережити сину одіозного регіонала у зв’язку зі звільненням. Також екс-прокурор району вимагає стягнути з прокуратури Черкаської області заробітну плату за час вимушеного прогулу.

10 листопада Черкаський окружний адміністративний судпродовжив термін залишення позовної заяви без руху до 28 листопада для усунення недоліків позивачем. 

Нагадаємо також, що і прокурора області, який “накопав” матеріалів для звільнення Олійника-молодшого, Віктора Миколенка також звільнили через люстраційний закон. Екс-прокурор Черкащини та його перший заступник Володимир Вегера судятся у тому ж Черкаському окружному адміністративному суді з вимогою поновлення на роботі.

Перспективи подальшої роботи на Черкащині Руслана Олійника наразі є досить примарними. Навіть у разі, якщо суд його поновить на посаді прокурора Черкаського району, Олійник підпадає під дію закону “Про очищення влади”. Та й громада, очевидно, не дасть спокійно працювати синові вірного соратника Януковича, який зганьбив Черкащину, голосував за “диктаторські” закони 16 січня, а зараз “віщає” з Москви про те, що визнає вибори ДНР та ЛНР.

За інформацією з наших джерел, родина Олійників продає нерухомість на Черкащині та перебирається на ПМЖ до Москви. Тому навряд чи Олійник-молодший плекає серйозні надії на крісло прокурора на рідній Черкащині. 

 Підготувала Людмила Коваленко

progolovne


Теги статьи: ОлийникОлийныкРуслан Олийнык

Дата и время 01 декабря 2014 г., 10:35     Просмотры Просмотров: 2316
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

НАБУ «крышует» схемы Черновецкого? НАБУ «крышует» схемы Черновецкого? 18.10.2016
Детективов-антикоррупционеров могли использовать «в темную» в рамках расследования хищения более 200 га, к к… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужен ли Украине визовый режим с Россией?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте