Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Бронетанковий завод «подарував» запчастини до БТРів на півмільйона гривень

Бронетанковий завод «подарував» запчастини до БТРів на півмільйона гривень
Бронетанковий завод «подарував» запчастини до БТРів на півмільйона гривень

Держпідприємство «Миколаївський бронетанковий завод» Державного концерну «Укроборонпром» придбало у ТОВ НВК «Техімпекс» раніше реалізовані цій фірмі 20 одиниць броньованих розвідувальних дозорних машин. Виявилось, що на 18 машинах демонтовано вузли та агрегати загальною вартістю 634 тис. грн., внаслідок чого підприємству завдано шкоди на зазначену суму. Про це повідомляє Державна фінансова інспекція.

Окрім того ревізія виявила на бронетанковому заводі шести роздавальних коробок БТР–80 та запасних частин ремонтного фонду загальною вартістю 569,5 тис. грн.

Шість посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали ревізії передано до Миколаївської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Південного регіону України.

Фірму «Техімпекс» заснували Віктор та Євген Ващиліни, Юрій Кравченко та Ігор Терехов. Віктор Ващилін у 1990-х роках очолював Державну службу експортного контролю України, яка контролює експорт зброї.

У жовтні СБУ провела операцію на виробничій базі «Техімпексу» у селі Засупоївка Київської області. Правоохоронці виявили склад військової техніки, у тому числі танки та БТР. Післі тієї операції СБУ також влаштувала обшуки у Генеральному штабі армії.

Наші гроші


Теги статьи: Миколаївський бронетанковий завод

Дата и время 12 декабря 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2581
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте