АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Нафтові аналітики не можуть зафіксувати сліди акцизу, який мала сплатити «БРСМ-Нафта»

Нафтові аналітики не можуть зафіксувати сліди акцизу, який мала сплатити «БРСМ-Нафта»
Нафтові аналітики не можуть зафіксувати сліди акцизу, який мала сплатити «БРСМ-Нафта»

З початку дії норми про обкладення альтернативного палива акцизом держбюджет зібрав близько 15 млн грн.

Про це повідомив директор департаменту з контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Державної фіскальної служби Віталій Герц повідомляє OilNews.

«Не та сума, на яку розраховувало Міністерство фінансів. Напередодні вступу закону в силу деякі оператори реалізували річний обсяг цієї продукції», – повідомив чиновник.

Як повідомили у ПП «Надія» (Полтава), яке реалізує у своїй мережі альтернативні бензини «Турбо а92е», за два місяці дії податку на альтернативне паливо компанія сплатила близько 2,7 млн грн. акцизу. У свою чергу компанія «КЛО», яка реалізує через свою мережу паливо Е40, сплатила 9,85 млн грн. акцизу. Таким чином, сума акцизного податку, сплаченого двома операторами становить 12,55 млн грн. Відповідно інші продавці альтернативного палива сплатили за вказаний період близько 2,5 млн грн.

І це при тому, що «КЛО» та «Надія» не є найбільшими виробниками і продавцями альтернативного палива. За даними Державної служби статистики, найбільшими реалізаторами альтернативних палив в Україні є мережі групи «Приват» і «БРСМ-Нафта».

За даними видання, щомісячна реалізація цього палива в мережі групи «Приват» у січні-квітні становила в середньому 2,3 тис. т, але у травні-вересні різко знизилася до 0,165 тис. т на місяць. У свою чергу середньомісячні продажі альтернативного палива в мережі БРСМ у цьому році склали 2,9 тис. т. У БРСМ не відповіли на запит видання щодо обсягів сплати акцизного збору в серпні-жовтні 2014 року.

Нагадаємо, що з 3 серпня цього року альтернативні моторні палива були включені в список підакцизних товарів. Ставка акцизного податку встановлена у розмірі €99/т.

nashigroshi.org


Теги статьи: АЗС БРСМ-Нафта

Дата и время 03 декабря 2014 г., 13:35     Просмотры Просмотров: 1992
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
27 марта 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте