Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Нардеп від БПП їздить на дорогих авто, та декларує доходи у 2 мільйони на рік (ФОТО)

Нардеп від БПП їздить на дорогих авто, та декларує доходи у 2 мільйони на рік (ФОТО)
Нардеп від БПП їздить на дорогих авто, та декларує доходи у 2 мільйони на рік (ФОТО)

30-річний Давид Макар’ян,  новоспечений депутат Верховної Ради від БПП,  задекларував 2 мільйони гривень доходів та три шикарних авто: Jaguar XJ (2010), Сadillac Escalade (2008) і Mercedes Benz G-63 (2013). Новину передає Преса України.

Відомо, що Макар’ян сьогодні зареєструвався ЦВК нардепом. Раніше він був керівником Миколаївського УДАРу. Місцеві журналісти називали його «улюбленцем публіки» за його витівки. Відомо, що Давид їздить по Миколаєву то на Мазератті, то на Бентлі.

Як консультант народного депутата від УДАРу за минулий рік за минулий рік Макар’ян встиг заробити 2 мільйони гривень. Чи то пак – задекларувати!
У місті знають Давида як колекціонера дорогих авто. У тій же декларації сам нардеп повідомляє про те, що мав у власності  три авто: Jaguar XJ (2010), Сadillac Escalade (2008) і Mercedes Benz G-63 (2013). Журналісти припускають, що то не єдине захоплення молодого нардепа.

Все ж про його роботу та навички у галузі державного будівництва стане відомо згодом. Якщо, звичайно пан Макар’ян, зможе показати себе у Раді.
Користувачі соціальних мереж пророкують члену команди президента Порошенка активну діяльність у кулуарах нової Верховної Ради.

http://uapress.info


Теги статьи: Маркьян Давид

Дата и время 04 декабря 2014 г., 21:22     Просмотры Просмотров: 2361
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте