Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Хто стоїть за Гаврилюком?

Хто стоїть за Гаврилюком?
Хто стоїть за Гаврилюком?

Уже багато сказано про нардепа-козака Гаврлюка, однак пригоди патріота та його імпресаріо в сесійній залі тільки починаються.

Не дивно, що “Народний Фронт” використав архетип козацтва та образ героя із Грушевського для піару своєї передвиборної кампанії. Проте, одна річ – провести кандидата по списку партії, а зовсім інша – привести його до перемоги по мажоритарному округу.

За патріотичними плечима Гаврилюка стоїть не зовсім патріотична постать пана Сергія Бірюкова. Саме Бірюков займався піар-кампанією “козака” і шукав для неї спонсорів.

Сергія Бірюкова вже давно знають на Васильківщині як земельного афериста. Також його пов’язують із колишнім мером Василькова регіоналом Сабадашем та не менш відомою через участь у фальсифікаціях на виборах родиною Присяжнюків.

За збігом обставин та фінансових потоків Присяжнюк-молодший став народним депутатом від “Народного Фронту”. Над образом Гаврилюка працює ціла команда, а сам Сергій Бірюков бігає за патріотом по Верховній Раді, щоб той ненароком нічого зайвого не сказав і не заблукав у кулуарах. Ось так цинічно в Україні політтехнологи інкубують нардепів-патріотів. Олександр Довгий для ІНФОРМАТОРа

Джерело: ІНФОРМАТОР.su


Теги статьи: Бирюков СергейМихаил Гаврилюк

Дата и время 04 декабря 2014 г., 23:21     Просмотры Просмотров: 3942
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

«Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена «Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена 24.10.2016
В Морском торговом порту «Черноморск» (Ильичевский порт) к «похоронной команде» управленцев доба… Подробнее
28 октября 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужен ли Украине визовый режим с Россией?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте