АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

6 серпня початок війни на «5 каналі»

6 серпня початок війни на «5 каналі»
6 серпня початок війни на «5 каналі»

Журналістський корпус самого інформаційного телеканалу України зосередив увагу не на суспільно-значущих подіях в країні, а на майбутніх внутрішніх кадрових та програмних змінах.

Так, 6 серпня має відбутися засідання редакційної ради «5-го каналу», на якій будуть обговорюватися вищевказані питання. Очікування відповідних змін призвело до формування окремих груп «однодумців» серед колективу телеканалу, кожен представник яких мріє про «жирненьке» місце. На самому «5-му» формування цих груп проходило за традиційним сценарієм як в армійській казармі – «молоді» та «діди». Групу «дідів» представляють Тетяна Даниленко, Святослав Цеголко, Роман Чайка та Ольга Сніцарчук. До «молодих» автоматично примкнули біженці з телеканалу «ТВі»: Віталій Гайдукевич, Сергій Андрушко та Кирило Лукеренко.

Також визначені списки «бійців», які після 6 серпня розпочнуть активні «бойові дії», дискредитуючи один-одного перед керівництвом телеканалу, з метою мінімізації рівня конкуренції перед призначенням. В той же час, паралельно організувався ще один тандем – Мустафа Найєм та «подружка днів його сурових» Тетяна Даниленко. Ось тільки наміри у них занадто амбіційні.

Серед столичних журналістів ходять чутки, що цей медіа-дует намірився «видавити» з «5 каналу» народного депутата Юрія Стеця, який з 2007 очолює наглядову раду зазначеного телеканалу та фактично координує його діяльність, а також плідно зайнятися прибульцями з «ТВі». Мабуть, таким чином Найєм бажає віддячити своїм колегам по «ТВі» за тривалу та плідну співпрацю, пліч-о-пліч борючись за якість журналістики в Україні. Більше того, Мустафа планує до кінця року очолити «5 канал»! Набридло, напевно, «безхозному пуштуну» жити від гранту до гранту та «шабашити» на різні видання і опальних політиканів. Час збирати каміння. Та й вік вже зобов’язує певного солідного статусу – не все ж життя сурмити про свободу слова та приймати участь у різних антивладних журналістських екшенах.

От тільки як Мустафа зі своєю подружкою Даниленко будуть двивтись в очі товаришам по журналістському цеху, реалізувавши, не дай Бог, свої плани? І чи пам’ятають головні «герої» майбутніх баталій на «5 каналі» про колись актуальне поняття журналістської етики?  

Надежда Фридман

rtkorr.com


Теги статьи: 5 канал

Дата и время 05 августа 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 4900
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Ведущий 5 канала сообщил о тёплой встрече Мотороллы и Гиви. "Кабинет сгорел дотла"
На телеканале Порошенко до сих пор платят зарплаты в конвертах — Лещенко
Журналисты "5 канала" Порошенко сообщили немецкой газете FAZ о зарплатах в конвертах

Насирова призывают проверить, как платит налоги Порошенко
Німецьке видання звинуватило "5 канал" в ухиленні від сплати податків
Порошенко уволит журналистку «5 канала» Янину Соколову за разгромное интервью с Саакашвили?

Журналісти потрапили під обстріл бойовиків
В столице в тринадцатый раз заминировали телеканал Порошенко
Скандал. «5 канал» Порошенко: «серая» бухгалтерия, «черная» зарплата, обман государства

Порошенко на своєму каналі платить зарплату «в конвертах»
Порошенко запретил говорить о Тимошенко на "5 канале" - Власенко
Кристину Бондаренко «попросили» с «5 канала»

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте