Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Ярема невдоволений зарплатою у шість тисяч і хоче 50

Ярема невдоволений зарплатою у шість тисяч і хоче 50
Ярема невдоволений зарплатою у шість тисяч і хоче 50

Генпрокурор України Віталій Ярема чекає на підвищення зарплати. Зараз він заробляє у місяць 6500 гривень, розповів чиновник у інтерв’ю "Українська правда".

"Насправді у мене зарплатня біля 17 тисяч гривень, але я потрапив під постанову Кабміну, згідно з якою скоротили зарплатню. І коли двічі на місяць я отримую по 3 тисяч, це трохи, чесно кажучи, образливо. Тому що генпрокурор не повинен отримувати таку заробітню плату", - вважає Ярема. Також він розповів, що законодавчо домігся підвищення зарплат для працівників ГПУ. "Одна з норм закону "Про прокуратуру", що діятиме з квітня, це передбачає. П

рокурор після вступу закону в силу отримуватиме зарплату 13 тисяч гривень і вище", - зазначив Ярема і додав, що після набуття чинності закону він отримуватиме приблизно 50 тисяч гривень. Водночас генпрокурор запевнив, що не йти з посади генерального прокурора до 2019 року.

"Відповідно до закону "Про прокуратуру", генпрокурора призначає Верховна Рада за поданням президента на п’ять років. Мій термін перебування на посаді генпрокурора закінчується 19 червня 2019 року. Крапка", – заявив Ярема. Наостанок генпрокурор розповів, чому погодився на цю посаду, не маючи досвіду роботи. "Мені було цікаво. Дійсно, є нові для мене речі. Наприклад, представництво в судах. Це надзвичайно складна робота. Там працюють професійні люди, які знають цивільне право. Це професійне ядро ГПУ, яке потрібно зберегти, і я це розумію", - підсумував він. Нагадаємо, раніше Ярема заявив, що хоче переписати закон про люстрацію.
ТСН


Теги статьи: Ярема

Дата и время 10 декабря 2014 г., 13:02     Просмотры Просмотров: 1380
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

«Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена «Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена 24.10.2016
В Морском торговом порту «Черноморск» (Ильичевский порт) к «похоронной команде» управленцев доба… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужен ли Украине визовый режим с Россией?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте