АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Ультрас підпалили Федерацію футболу України

Ультрас луцької "Волині", які сьогодні зібралися під стінами Федерації футболу України (ФФУ) на протест проти свавілля в організації, перейшли до агресивних дій.

Як пише espreso.tv, фанати почали кидати в Будинок футболу палаючі предмети і підпалили дах. Разом із ультрас "Волині" протестували фанати "Дніпра". Вони вимагають відставки президента ФФУ Анатолія Конькова.

Зазначимо, що фанати вже завершили пікет і пішли від ФФУ. До рішучих дій фанатів спонукав суддівський скандал у матчі 10-го туру чемпіонату України "Волинь" - "Металіст".

Гру було перервано на 88-ій хвилині, коли на поле вибігли луцькі ультрас, невдоволені рішеннями головного арбітра матчу Дмитра Кутакова. Дивіться фото: Кутаков кидає виклик Болту: вболівальники висміяли арбітра матчу "Волинь" - "Металіст" Тепер "Волині" загрожує технічна поразка 0:3 і дискваліфікація стадіону. Рішення ж по поматчу у ФФУ приймуть після Нового року.