Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Знайдений головний валютний спекулянт Росії

Знайдений головний валютний спекулянт Росії
Знайдений головний валютний спекулянт Росії

Російський опозиціонер Борис Нємцов допоміг СК РФ знайти головного валютного спекулянта, на яких обіцяв почати полювання президент РФ Володимир Путін.

Цю новину передає «Преса України».

Під час своїх останніх виступів Путін спершу на пальцях пояснив «дурним» російським журналістам, що девальвація рубля зробить всіх багатшими, а потім пригрозив суворо покарати валютних спекулянтів, які обвалили курс російської валюти. І Слідчий комітет РФ пообіцяв почати боротьбу з «шкідниками», в чому вирішив допомогти Борис Нємцов, який вказав на головного спекулянта - Ігоря Сечіна, близького друга президента РФ.

«Знайдений головний валютний спекулянт Росії. Це соратник Путіна і Президент «Роснафти» Сєчін. Вчора Банк Росії взяв у заставу папери «Роснафти» в обмін на кредит ЦБ (див. фото внизу). «Роснафта» заборгувала майже 2.2 трлн рублів, причому до кінця 2014 року і на початок 2015 року треба заплатити 440 млрд. Цi борги західним і китайським банкам номіновані в доларах», - почав свою викривальну промову Нємцов.

Щоб не здатися голослівним, опозиціонер коротко описав схему, яка призвела до встановлення чергового рекорду вартості долара в Росії. Правда, Нємцов сумнівається, що СК РФ покарає друга Путіна, який фактично обвалив курс рубля на міжбанківському ринку 12 грудня.

«Схема виглядає так. ЦБ надрукував рублі і дав їх Сечина. Але Ігорю Івановичу потрібні долари, а не рублі, і він почав їх скуповувати. В результаті учора (12 грудня - «Преса України») долар піднімався вище 58 рублів. Яка кара чекає спекулянта-друга Путіна?? Посадять? Або орден дадуть?», - резюмував Нємцов.

Варто відзначити, що компанія «Роснафта» знаходиться в списку підприємств, які потрапили під санкції Заходу і позбавлені доступу до дешевих кредитів в Європі і США, що ускладнює завдання по виплаті наявних боргів, які взяті в доларах.


Теги статьи: Валютный спекулянтКурс доллараСечин

Дата и время 13 декабря 2014 г., 16:33     Просмотры Просмотров: 1769
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте