Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Заступник Генпрокурора Бачун їде в зону АТО добровольцем

Заступник Генпрокурора Бачун їде в зону АТО добровольцем
Заступник Генпрокурора Бачун їде в зону АТО добровольцем

Заступник Генерального прокурора Віталія Яреми Олег Бачун прийняв рішення вступити до одного з добровольчих військових формувань, що беруть участь у бойових діях в зоні АТО на сході України. Про це повідомив сам Олег Бачун у телефонному коментарі редакції «Глобаліста».

За словами високопосадовця, інформаційна війна, що точиться проти Генпрокуратури, має на меті дискредитацію відомства, а так звана «люстрація» прокурорів призведе до дестабілізації всієї правової системи України.

«Оскільки є така політична позиція, що моя принципова і результативна діяльність на посаді заступника Генерального прокурора України не влаштовує керівництво держави, то я готовий піти і не тримаюся за своє крісло», — заявив Бачун.

Олег Володимирович також наголосив, що після звільнення збирається вирушити добровольцем у зону проведення Антитерористичної операції.

«Я прийняв для себе рішення вступити добровольцем до одного з військових батальйонів, піти на фронт в зону АТО. І не так, як це вчинили деякі мої колеги, а по-справжньому. Це моя принципова позиція, і я роблю це не для піару, а з власних патріотичних переконань. Я впевнений, що кожен здоровий чоловік сьогодні повинен стати на захист своєї країни», — підкреслив Бачун.

Як відомо, Олег Бачун став другим державним діячем, який пішов у відставку та вирушив добровольцем до зони АТО. Раніше народний депутат 7 скликання Володимир Пилипенко заявив, що має намір скласти із себе депутатські повноваження та вирушити рядовим добровольцем у зону проведення антитерористичної операції на сході України.

Глобалист


Теги статьи: Олег БачунБачун

Дата и время 16 декабря 2014 г., 20:53     Просмотры Просмотров: 2321
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

«Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена «Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена 24.10.2016
В Морском торговом порту «Черноморск» (Ильичевский порт) к «похоронной команде» управленцев доба… Подробнее
27 октября 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужен ли Украине визовый режим с Россией?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте