АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Навіщо Коломойський полює на гумконвої Ахметова

Навіщо Коломойський полює на гумконвої Ахметова
Навіщо Коломойський полює на гумконвої Ахметова

Акція депутатів з відлову "гуманітарних конвоїв" Ріната Ахметова дозволила Ігорю Коломойському вдарити по бізнесовому та політичному конкуренту, а заодно й потролити українських правоохоронців

Під час перерви у пленарній роботі Верховної Ради низка народних депутатів влаштувала в полях прифронтової зони "сафарі" на ахметівські гуманітарні конвої. Про відповідну ініціативу вчора вранці повідомив народний депутат та комбат "Донбасу" Семен Семенченко. До нього долучилися сотник Володимир Парасюк, представник "Самопомочі" Єгор Соболєв, лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош, "права рука" Коломойського - Борис Філатов та Дмитро Добродомов з Блоку Порошенка. 

Ввечері учасники "сафарі" відзвітували - по-перше, вони знайшли в ахметівському гомконвої предмети не надто гуманітарного спрямування у вигляді горілки та сигарет, а по-друге, вантажівки з логотипом Ахметова їдуть на склади "Донбас-Арени", які контролюють терористи з батальйону "Восток", і по-третє, гумконвой буде перенаправлений в села, що розташовані на контрольованій українськими військами території, адже "Рінат Леонідович "любить" весь Донбас, а не лише підконтрольний терористам Донецьк".

У Ахметова, звісно, звинувачення у співпраці х терористами рішуче відкинули, мовляв, машини з горілкою і цигарками підставні і до Ріната Леонідовича жодного стосунку не мають, вкотре повторивши, що Ахметов допомагає виключно мирним жителям, бо він за мир і злагоду. Але, враховуючи, невизначену позицію Ахметова, який окрім заяв про мир, так жодного разу і не назвав терористів терористами та не підтримав українську армію, а також свідчення, що саме найбагатша людина України фінансувала "Восток" - всі ці виправдання виглядають не надто переконливо.

Отже, операцію можна вважати успішною. А те, що за нею стоїть постать Ігоря Коломойського більш ніж очевидно. Більшість нардепів, що були задіяні в операції проти Ахметова,  так чи інакше пов’язані з Ігорем Валерійовичем.

Сам же Коломойський цією нехитрою загалом комбінацією вбив одразу кількох зайців. По-перше, він створив чудовий інформпривід для піару орієнтованих  на нього депутатів, по-друге, наніс досить болісний удар по позиціях політичного та бізнесового конкурента. Ну і, по-третє, Коломойському вкотре вдалося ефектно тицьнути носом в калюжу українську правоохоронну систему тай всю державу загалом, взявши на себе чергову її функцію.

Після операції з ахметівськими "гумконвоями" виникають цілком слушні запитання: чому українські правоохоронці досі не поцікавилися вмістом ахметівських вантажівок, що ледь не щодня перетинають лінію фронту; чи перевіряли силовики інформацію про зв’язки Ахметова з "Востоком", а якщо перевіряли, то мали б публічно повідомити про результати; та і як, взагалі, здійснюється контроль за перетинанням вантажами лінії розмежування на Донбасі і чи не нагріває хтось руки на постачанні терористів?

На всі ці запитання держава мала відповісти уже давно і тоді нардепам не було б жодного сенсу особисто виходити та зупиняти вантажівки і можна було зосередитися на своїй головній функції - написанні законів. А допоки держава прогальмовуватиме, Коломойський і далі піаритиметься на її неефективності.

espreso.tv


Теги статьи: АхметовРинат АхметовКоломойськийКоломойский

Дата и время 17 декабря 2014 г., 13:06     Просмотры Просмотров: 1710
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Жена Порошенко будет заниматься утренней зарядкой на канале Ахметова
Ахметов перевел свои шахты в ОРДЛО на дистанционное управление так же, как президент – кондитерскую фабрику в РФ – Небоженко
Ринат Ахметов не хочет “Центрэнерго”

Большая игра. Темные дела олигарха Иванющенко и банкира Родина
Ахметову надоел Балчун
Авиакомпания Коломойского получила 387 млн чистой прибыли

Боевики обвинили Ахметова в краже коксовой батареи на собственном заводе
«Укрнефтебурение» Хомутынника и Коломойского увеличило прибыль в 2 раза
Офшор Павла Овчаренка намагається визнати себе потерпілим у справі рейдерства активів «Агрейну»

Невидимая империя Ахметова
Партнер Коломойского Овчаренко за год вывел из ЕС в Панаму более 50 млн. евро. – европейская ассоциация
“Деолигархизация” в Украине идет за счет других олигархов в пользу олигарха-президента — эксперт

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте