Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Ми не хочемо чути “Повертайся живим” – боєць “Айдару”

Ми не хочемо чути “Повертайся живим” – боєць “Айдару”
Ми не хочемо чути “Повертайся живим” – боєць “Айдару”

Євген Строкань, боєць добровольчого батальйону “Айдар”, розповів про те, що насправді хочуть чути бійці АТО і чому їх засмучують деякі звістки із цивільного світу.

Що думають більшість людей, коли кажуть фразу “Повертайся живим”? Мені здається, вони відчувають гордість за те, що побажали солдату АТО саме того, що він хоче. Люди вважають, що ці слова викличуть теплі почуття у солдата, ніби його чекають, за ним сумують і дуже хочуть, щоб він вижив. Не буду зараз говорити за всіх, але особисто у мене, та і ще у багатьох бійців, ця фраза викликає протележні емоції.

Якщо бути грубим, то оце “Повертайся живим” мені остогидло. Воно скрізь, його всі говорять. Цей вираз втратив і так незначну свою цінність. Ця фраза перетворилось на попсу. Всі це говорять, тому коли чуєш ці набридлеві два слова, то аж ніяк не дивуєшся, оскільки вже тисяча людей казали тобі те саме. Якщо розібратись, що саме означають ці слова, то виходить, що солдат – якийсь каторжник, у якого одна єдина мета: просто не вмерти. Бойова задача “Повертайся живим”. 

Відразу ж нагадують про те, що на війні вбивають, що у кожно є великий шанс не повернутись живим. Дякую, що нагадали, бо я забув.   Люди, я туди поїхав не помирати! Я поїхав туди, щоб помирали вороги! Чому ніхто не пише “Повертайся переможцем”, чи “Повертай ворогів додому мертвими”? Навіть такі фрази як “Не повертайся, поки не переможете” краще мотивують.   Кілька днів тому розбирали з хлопцями листи, які нам прийшли від школярів: ця фраза зустрічалась найчастіше.

І тільки один лист ми повісили на стіну. Хлопчина малював на синьому папері: не сердечка, мирне небо, чи солдати у вишиванках. Він намалював, як наш солдать вбиває ворожого, а зміст листа  був у тому, що ми повинні перемогти всіми можливими засобами. Оцей хлопчина зможе взяти зброю в руки і піти захищати свою землю, коли виросте, а не буде скиглити, що він хоче мирного неба. Мирне небо буде тільки коли ми переможемо.   Слова “Повертайся живим” по безглуздості відстає тільки від “Наша зброя – ліхтарики”. Не слухайте ниття. Входьте в положення солдат. Ми повернемся живими тільки з перемогою.

Джерело: ІНФОРМАТОР.su


Теги статьи: Батальон Айдар

Дата и время 17 декабря 2014 г., 22:12     Просмотры Просмотров: 2782
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Колишній боєць батальйону "Айдар": "Воювати легко. Жити з цим дуже важко"
У Львові суд виніс вирок айдарівцю, який кинув гранату на подвір’я Садового
Понять и простить «Людоеда» или Почему права людей в зоне АТО касаются всех украинцев

ГПУ будут чистить боец «Айдара» и федеральный прокурор из США
«Как Олег Ляшко корректировщика ловил» — бойцы батальона «Айдар» рассказали правду
У мережі опублікували фото загиблих "айдарівців"

КОМРОТИ "АЙДАРУ" ІГОР ЛАПІН: БІЙЦІ ПІДРИВАЛИ СЕБЕ ГРАНАТОЮ ІЗ ІМЕНЕМ "АЙДАРУ" НА ВУСТАХ – АЛЕ І ЗЛОЧИНИ БУЛИ
«Айдар» и «дело Лихолита»: по ком звонит Бубенчик
БОЄЦЬ "АЙДАРУ" ПАВЛО ПАВЛОВ: "ТАКОГО НЕ БУЛО, ЩОБ МИ НЕ ВЗЯЛИ ЯКУСЬ ПОЗИЦІЮ. І ВОРОГ ЗНАВ, ЩО СКІЛЬКИ Б НАС НЕ ЛЯГЛО, МИ ВСЕ ОДНО ВІДСТОЇМО ТЕРИТОРІЮ"

Два бойца «Айдара» сколотили банду под «крышей» соратников Януковича
Задержан фундатор ”Айдара”
Помер депутат, що воював у батальйоні "Айдар"

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте