АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

В окупованому Криму заблокували банківські картки Visa - ЗМІ

В окупованому Криму заблокували банківські картки Visa - ЗМІ
В окупованому Криму заблокували банківські картки Visa - ЗМІ

Картки людей, які проживають на території анексованого півострову, вирішили заблокувати через запровадження санкцій через російську агресію.

"19 грудня президент США Барак Обама підписав указ про блокування власності певних осіб і заборону певних операцій, що мають відношення до Криму, що накладає санкції, які забороняють компаніям, зареєстрованим в США, надавати послуги прямо або побічно особам, що здійснюють діяльність на території Криму", - повідомляє російське видання banki.ru з посиланням на джерело, близьке до платіжної системи.

 У вказаному документі наголошується, що санкції американського уряду забороняють компаніям Visa International Service Association, Visa USA Inc. і Visa Inc. надавати послуги, а також прямо або побічно сприяти проведенню трансакцій в Криму.

Про блокування карток Visa  у Криму пишуть і їхні власники у мережі. Вони стверджують, що під час використання картки банкомати видають помилку і неможливість обслуговування клієнта. mignews.com.ua Картки Visa заблокували через санкції проти Криму У компанії наголошують, що картки будуть заблоковані на час дії санкції проти Криму.
ТСН


Теги статьи: VisaСанкціїСанкцииКрым

Дата и время 26 декабря 2014 г., 16:50     Просмотры Просмотров: 1287
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
24 марта 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте