Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Революція нічому не навчила клан Тимошенко - експерт

Революція нічому не навчила клан Тимошенко - експерт
Революція нічому не навчила клан Тимошенко - експерт

Весілля доньки Тимошенко ще раз засвідчило про те, що Україна має через вибори звільнитися не лише від клану Януковича, але й від клану Тимошенко, бо ж їхня поведінка як у побуті, так і в держуправлінні мало чим відрізняється.

Про це Багнету заявив політолог Костянтин Коверзнєв.

«Престижні авто на весіллі, приватна охорона з акцентом, дорогі подарунки та десятки тисяч доларів на святкування не корелюються із проголошеним режимом економії, віяловими відключеннями електроенергії, скороченням реальної зарплатні за листопад, порівняно з листопадом минулого року на 13,5%, та фактичною війною на Сході України», - сказав письменник.

 

На його думку, українське суспільство вже ніколи не буде спокійно сприймати інформацію про «голу» декларацію політика та проживання його в розкішному маєтку в Конча-Заспі. «Ми бачимо те, що революція нічому не навчила українські клани, які не можна в жодну разі вважати політичною елітою держави», - зазначив Коверзнєв.

Він зазначив, що клан Тимошенко може спокійно перекрити всі входи й виходи до спорткомплексу «Олімпійський», де відбувалося святкування весілля доньки Юлії Володимирівни, але сподівається, що цей клан уже ніколи не перекриє людям можливість вийти з-під популістичного гіпнозу псевдопатріотів України.

Нагадаємо, що Юлія Тимошенко вже давно живе у будинку в Конча-Заспі, проте і досі невідомо, чи має вона на нього право власності. Кілька років Тимошенко запевняла, що орендує житлову площу, проте після звільнення із колонії вона показала журналістам саме це своє помешкання. У "Срібній затоці" живуть близько 15-ти родин, а найвідоміші сусіди Тимошенко - це син колишнього столичного мера Степан Червновецький та олігарх  Рінат Ахметов, який має тут цілий замок.


Теги статьи: ЧечеткинЕвгения Тимошенко

Дата и время 28 декабря 2014 г., 11:34     Просмотры Просмотров: 2706
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування 04.12.2016
Стало відомо чому Ляшко підскочив до президента після голосування за призначення Шокіна генпрокурором Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте