Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

На Кіровоградщині у затриманого бізнесмена Онула забирають майно

На Кіровоградщині у затриманого бізнесмена Онула забирають майно
На Кіровоградщині у затриманого бізнесмена Онула забирають майно

Влада почала відбирати власність та переписувати майно родини на підставних осіб у затриманого активіста депутата Кіровоградської облради Миколи Онула. Депутата затримали за активну участь у місцевому Майдані.

Про це повідомив народний депутат від партії «УДАР» Сергій Каплін.

«Влада відбирає у родини Онулів елеватор, самовільно вносячи до Державного реєстру дані про зміну директора та юридичну адресу підприємства», - розповів Сергій Каплін.

Дружина Миколи Онула, депутат Кіровоградської міськради Лариса Онул повідомила, що у Державному реєстрі без відома власників невідомі змінили юридичну адресу та директора підприємства, засновниками якого є родина Онулів. 

«Вчора реєстраційна палата видала виписку нашому директору для сплати податків, яку податкова прийняла. Вже сьогодні, увійшовши у систему реєстру, ми побачили, що у підприємства інша юридична адреса та інший директор, який може розпоряджатися підприємством без довіреності від засновників, а дані про це нібито внесені 9 січня. До того ж, юридична адреса підприємства змінена на населений пункт у Дніпропетровській області», - сказала вона.

Сергій Каплін заявив, що візьме під особистий контроль справу з підробкою даних у Держреєстрі та спроби захоплення майна активістів, які активно виступають проти нинішньої влади.

 Пресса Украины


Теги статьи: КировоградОНУЛ

Дата и время 01 февраля 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2157
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте