Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

В Умані для розслідування махінацій БЮТівця Полякова депутати створили комісію

В Умані для розслідування махінацій БЮТівця Полякова депутати створили комісію
В Умані для розслідування махінацій БЮТівця Полякова депутати створили комісію

Скандальна історія навколо Уманського підприємства «Уманьхліб» знайшла своє продовження на останній сесії Уманської міської ради, яка відбулася 31 січня. На сесію прийшли працівники підприємства, заслухавши їх інформацію депутати прийняли рішення створити депутатську комісію з розслідування фактів викладених у заяві керівництва підприємства «Уманьхліб».

Нагадуємо, ми вже писали, що скандально відомий опозиціонер, член партії та політради ВО "Батьківщина" Максим Поляков отримав частину акцій підприємства нібито щоб захистити його інтереси, а в результаті передарував акції третім особам, що наближені до рейдерів. Отримання ним акцій відбулося так би мовити за підтвердження його авторитету і надійності з боку народних депутатів Миколи Томенка, Єгора Соболєва і Геннадія Москаля.

Під час засідання сесії із заявою про рейдерське захоплення Уманського хлібзаводу депутатом міськради Максимом Поляковим виступила директор підприємства Олександра Бевз.

Вона звернулася до депутатів з проханням врятувати завод, а уманчан закликала не бути байдужими і стати на захист рідного підприємства. Працівники підприємства кричали «Ганьба Полякову!», роздавали листівку «Врятуйте «Уманьхліб», а Максиму Полякову принесли хлібину випечену на підприємстві, яке сьогодні на межі закриття. Поляков зловживаючи довірою та стверджуючи що опозиціонер, виманив акцій на 150 тисяч гривень. Люди вимагають повернути акції.

Зокрема Олександра Бевз заявила, що Максим Поляков шахрайськими діями, шляхом підлого обману заволодів 13% аціями заводу.

- Через шахрайські та підлі дії так званого опозиціонера Максима Полякова наше підприємство знаходится на межі закриття. Ввівши мене в оману через тіньову схему продав видурені в мене 13% акцій рейдерам, які намагалися на той час захопити підприємство, - розповіла Олександра Бевз.

На сьогоднішній день для того аби детальніше розібиратись у даній справі, на сесії Уманської міськради утворено депутатську комісію з розслідування фактів, викладених у заяві керівництва «Уманьхліб».

Сам Максим Поляков, який передчасно покинув сесію, цинічно заявив, що таким чином рятував підприємство та колектив.

Засудили дії свого соратника і представники місцевих опозиційних партій. Так негативну оцінку даному факту дав голова Уманського осередку ГО «Майдан» Сергій Яремчук та голова міської організації партії «УДАР» Антон Котвіцький. Які запевнили, що докладуть максимум зусиль щоб допомогти розібратися у цій запутаній справі та дати оцінку таким лжеопозиціонерам як Максим Поляков.

Хто б не був і яку політичну силу не представляв у регіоні, він повинен нести і відповідати перед законом і якщо результати комісії підтвердять дані факти то таким шахраям як Максим Поляков не місце як в лавах «Батьківщини» так і в лавах будь-якої іншої опозиційної партії, - заявили Сергій Яремчук та Антон Котвіцький.

Підготував: Олександр Безпрозванний

Кропива


Теги статьи: ВО БатькивщинаУманьхлебПоляков

Дата и время 02 февраля 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 4167
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Организатором показа фильмов студентам в Николаеве оказалась представитель "Батькивщины"
Депутат Киевсовета Товмасян - разрушитель парков, компрометирует "Батькивщину"
Чем хуже, тем лучше. Как Тимошенко ссорила Украину с МВФ

Сергей Пашинский. От тюрьмы не зарекайся
"Батькивщина" планирует свозить в Киев проплаченных митингующих за деньги Оппоблока, - депутат
"Батьківщина" распространила заявление о масштабной грязной кампании, развернутой против нее

Скільки мільйонів задекларували депутати фракції “Батьківщина”
Тимошенко на полном серьезе уже двинула свою «армию» в бой
Тимошенко заявила, что ее "армия" идет в бой

Партия Тимошенко получит из бюджета 6,5 млн на "расшатывание" власти Порошенко
Помощница депутата от "Батькивщины" создала фейк для кремлевских СМИ
Золотые пески «Батькивщины» (расследование)

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте