Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Держава програла екс-бютівцю судову тяганину за 5 тисяч квадратів поблизу «Олімпійського»

Держава програла екс-бютівцю судову тяганину за 5 тисяч квадратів поблизу «Олімпійського»
Держава програла екс-бютівцю судову тяганину за 5 тисяч квадратів поблизу «Олімпійського»

Суд залишив у володінні ПАТ «Тайга» адмінбудинок з гаражами загальною площею більше 5 тис кв м на вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 65 у Києві. Про це свідчить постановаКиївського апеляційного госпсуду від 12 листопада 2013 року.

Повернути цю нерухомість державі вимагала Генпрокуратура. Площа адмінбудинку (літ. А) становить 5068 кв м, гараж (літ. Б) – 243,6 кв м, гараж (літ. В) – 110,4 кв м.

Прокурори посилалися на постанову Ради міністрів УРСР від 16.08.1990 року, якою вказане майно було залишене у держвласності, право управління ним було делеговане «Укрмісцевпрому» та «Укрторфу». Крім того, 25.10.1993 Кабмін своїм розпорядженням передав до сфери управління Держвуглепрому 550 кв м приміщень, і ще 280 кв м – у володіння концерну «Укрторф».

Однак суд доводи прокуратури відхилив. Він послався на урядову постанову від 05.11.1991, якою будівля була передана з державної до комунальної власності міста Києва.

А у 1995 році спочатку виконком закріпив будівлю з гаражами по вул. Червоноармійській, 65 на праві повного господарського відання за ДКВКФ «Тайга», дочкою «Київміськбуду». А трохи згодом КМДА включило цей цілісний майновий комплекс до статутного фонду новоствореного ВАТ «Тайга».

Основним власником ПАТ «Тайга» є колишній міліціонер Василь Собченко (60,13%). Часткою у розмірі 29,99% у статуті підприємства володіє «Київміськбуд».

Нагадаємо, у 2007-му Собченка і його бізнес-партнера Андрія Волика виключили зі списків БЮТ на парламентських виборах «за пасивність під час проведення виборчої кампанії».

Раніше голова конфедерації вільних профспілок Михайло Волинець, який заявляв про рейдерське захоплення «Тайгою» приміщень «Укрторфу», розповідав, що Собченко добре знайомий із братом екс-президента, екс-нардепом від НУНС Петром Ющенком, а також має спільний бізнес із екс-нардепом від НУНС Володимиром Поляченком.

НАШІ ГРОШІ


Теги статьи: ПАТ «Тайга»

Дата и время 08 февраля 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 1530
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
09 декабря 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте