Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

У екс-нардепа Руденка відбирають рибні угіддя на Київщині

У екс-нардепа Руденка відбирають рибні угіддя на Київщині
У екс-нардепа Руденка відбирають рибні угіддя на Київщині

У колишнього народного депутата (2002-2006) Геннадія Руденка, який досі вважався прісноводним магнатом номер один у столичному регіоні, обласна прокуратура відбирає водні угіддя. Про це пише Ольга Прокопишина у «Діловій столиці».

Основою рибного бізнесу Руденка стало куплене у 2005 році ПАТ «Забір’я», під управлінням якого знаходилося 400 га ставків і близько 1,2 тис га земель колишнього рибгоспу. У2009 році місцеве БТІ зареєструвало право власності на водне майно.

З 2012 року прокуратура судиться з підприємством Руденка, стверджуючи, що ставки – це водні ресурси держави і тому не можуть перебувати у приватній власності.

За рішеннями судів у «Забір’я» відібрано понад 200 га ставків у Києво-Святошинському і Васильківському районах. У грудні минулого року госпсуд Київської області також визнав незаконним володіння підприємства ще 150 ставками поблизу сіл Мотовилівка і Прошивальне Фастівського району. За ці ставки «Забір’я» ще побореться в апеляційному суді.

Поки що понад 400 га ставків продовжують перебувати у «Забір’я». «Ми не такі безпомічні, як комусь хотілося би», – заявив Руденко. За його словами, поки ніхто не оскаржував його право на землі рибгоспу, а тому залишається ще багато юридичних тонкощів, що дозволяють утримувати водне господарство під його контролем.

У часи Леоніда Кучми бізнес-інтереси Руденка були далекі від рибного господарства і стосувалися машинобудування і нафтогазової галузі.

Руденко був власником компанії «Українські машинобудівні заводи», що об’єднувала Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес» і ще кілька підприємств, а також володів найбільшим у Полтавській області газовидобувачем «Укрнадрасервіс».

НАШІ ГРОШІ


Теги статьи: Руденко

Дата и время 17 февраля 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2550
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

«Антонов» предложил Трампу свой самолет вместо дорогущего Boeing «Антонов» предложил Трампу свой самолет вместо дорогущего Boeing 07.12.2016
Государственное предприятие «Антонов» предложило свой самолет избранному президенту США Дональду Трампу в качестве новог… Подробнее
Кто контролирует распределение газа в Украине Кто контролирует распределение газа в Украине 07.12.2016
«Дмитрий Фирташ и партнеры» контролируют больше 70% монопольного рынка распределения природного газа в регионах. Бизнес… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте