Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Близнюк отримає 164 мільйони за тюремні харчі

Близнюк отримає 164 мільйони за тюремні харчі
Близнюк отримає 164 мільйони за тюремні харчі

Державна пенітенціарна служба України 12 лютого уклала угоди з на постачання борошна, круп і м’яса. Загальна вартість угод складає 163,55 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Сінтезпродсервіс» замовили на 66,70 млн грн. м’яса курей патраних першої категорії, зморожене, 4 600 тонн.

Власниками «Сінтезпродсервіс» є Аліса Шай, Ганна Асланова, Ганна Сарбей. Раніше ЗМІ писали, що ця фірма записана на фіктивних осіб і  насправді належить родині Анатолія Близнюка, нардепа від Партії регіонів, екс-міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, колишнього губернатора Донецької області.

Галина Асланова, яка у свій час була зареєстрована за однією адресою з Ганною Аслановою, є співвласницею ТОВ «Лазурит-Центр» разом з ТОВ «Ясинуватський Укрпромснаб» Віталія Жулія і Олександра Гершина, котрі відомі як директори фірм Олексія Близнюка, сина Анатолія Близнюка.

«Сінтезпродсервіс» була співзасновником ТОВ «Лікувально-профілактичний центр «Донбас-Естет», яка до початку 2010 року називалась «Сінтез-прод». Обидві фірми також зареєстровані в одному будинку (Донецьк, вул. Артема, 74). Другим співзасновником і основним власником сьогодні залишається ТОВ «Всеукраїнська управляюча компанія», що належить родині Анатолія Близнюка. Також до кінця 2012 року Близнюками контролювалася донецька фірма зі схожою назвою «Сінтезбудсервіс».

На 70,56 млн грн. закуплять борошна пшеничного першого ґатунку 18 000 тонн у ТОВ «Маріоніка». Також у цієї ж фірми придбають на 26,29 млн грн. круп по 1 650 тонн кожного виду: пшеничної, перлової, ячмінної, кукурудзяної.

Конкурентом на торгах у цієї компанії було ТОВ «Слов’янська деревня» Сергія Чубенка і Олени Зозулі, директором є Галина Лаврова, яка до квітня 2011 року займала аналогічну посаду у фірмі «Маріоніка».

За даними «Віснику держзакупівель», це перші тендери, виграні фірмою «Маріоніка», що зареєстрована у селі Опитне Донецької області і належить Іраїді Під’яблонській. «Маріоніка» є співвласником ТОВ «Інформаційно обчислювальний центр», співзасновником і директором якого раніше був Сергій Янгуразов, депутат Донецької міськради від Партії регіонів.

Фірму «Маріоніка» також пов’язують з діяльністю Анатолія Близнюка на посаді голови Донецької облдержадміністрації. 25 травня 2011 року Головне управління регіонального розвитку, залучення інвестицій і зовнішньоекономічних відносин Донецької ОДА уклало угоду з ТОВ з «Маріоніка» на створення 98 робочих місць для вивільнених гірників з підприємств, що перебувають у стадії ліквідації. На виконання договору «Маріоніка» отримала 18,80 млн грн. від від Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

За інформацією ЗМІ, фірма «проводила фіктивне працевлаштування, а ті працівники, які дійсно були влаштовані, в кращому випадку, використовувалися взагалі не за фахом або профілем. Нарахована ж заробітна платня, формувала затратну частину підприємства, зменшувала податкові обов’язки, а потім через банківські установи виводилася в готівку».

Державна податкова інспекція у Калінінському районі м. Донецька у судовому поряду вимагала, щоб підприємство включило  до складу доходу отримані суми безповоротної  фінансової допомоги та повернуло їх, оскільки було встановлено відсутність умов для виробництва, що свідчило про те, що робочі місця не були створені.

Представники «Маріоніки»  стверджували, що витратили гроші на купівлю обладнання і саме займалися пусконалагоджувальними роботами на виробництві. Однак Донецький окружний адмінсуд постановою від 31 жовтня 2013 року і Донецький  апеляційного адмінсуду ухвалою від 12 грудня 2013 року вирішили, що податковий орган безпідставно дійшов висновку про зобов’язання позивача повернути отримані кошти.

Зокрема встановлено, що «Маріоніка» прийняла на роботу 98 осіб, яким нараховували заробітну плату. Також судді виходили з того, чинне законодавство  України не передбачає,  що  на час   встановлення нового обладнання, здійснення пусконалагоджуваних робіт на виробництві  і т.ін. робочі місця не можуть  існувати. Також було вказано на відсутність претензій з боку Донецької ОДА і Фонду соцстрахування.

За даними «Віснику держзакупівель», фірма «Сінтезпродсервіс» виграла тендерів на постачання продуктів на суму 486,22 млн грн., «Слов’янська деревня» – на 220,18 млн грн., «Маріоніка» – на 96,85 млн грн. Найкрупніші підряди вищезгадані компанії отримують саме від Державної пенітенціарної служби.

Також фірми «Сінтезпродсервіс», «Маріоніка» і «Слов’янська деревня» входять в асоціацію «Надбання країни».

НАШІ ГРОШІ


Теги статьи: ТендерБлизнюк

Дата и время 20 февраля 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2719
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Прокурорам Холодницького куплять розкішний бусик Volkswagen
Мінфін надав реєстр переселенців сумнівній колекторській компанії
Киево-Святошинский райсовет за 800 тыс. гривен купил агитационный пикап для привлечения солдат

Нацполиция Киева купила у экс-партнера министра юстиции фургоны Renault почти за миллион гривен
Киевские правоохранители покрывают тендерные схемы на рынке городского электротранспорта
Менеджер Мартиненка розпиляв зі своєю бухгалтеркою 23 мільйони на зв’язок у Раді

Мільярд в одні руки. Названо компанію, яка продасть 635 джипів Нацполіції
“Вагонні магнати” розіграли 650 мільйонів Укрзалізниці
"Нафтогаз" объявил тендер на личную вооруженную охрану Коболева

Фирма Труханова-фигурант уголовного дела выиграла тендер на 210 млн
Нацполиция Киева купила смазочных масел почти за полмиллиона гривен
Міністр Аваков за 1 млрд купить шикарні джипи у партнера міністра Петренка

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
06 декабря 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте