АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

«Віджаті» у попередників 3 гектари у Пущі-Водиці суд передав фірмі «регіонала»

«Віджаті» у попередників 3 гектари у Пущі-Водиці суд передав фірмі «регіонала»
«Віджаті» у попередників 3 гектари у Пущі-Водиці суд передав фірмі «регіонала»

Суд залишив санаторій ім. 1 Травня, який займає 2,7 га і розташований по вул. 9 лінія в Пуща-Водиці міста Києва, у власності ТОВ «Виробничо-побутовий комплекс «Зоряний» після того, як там змінились власники. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду України від 11 лютого цього року.
У 2010 році госпсуд міста Києва визнав продаж санаторію у 1993 році фірмі «ВПК «Зоряний» недійсним. Суд послався на постанову Ради Міністрів УРСР від 1960 року, якою санаторій був переданий профспілкам у відання, а не у власність. Відтак, санаторій ім. 1 Травня є державною власністю і «Укрпрофоздоровниця» не мала права без згоди ФДМУ продавати його. Фірма купила санаторій за 30 млн карбованців.
Восени 2012 року фірма звернулася до суду з проханням переглянути рішення за нововиявленими обставинами. ВПК «Зоряний» послався на рішення виконкому Київради 1955 і 1989 років, якими за санаторієм було закріплено ділянку площею близько 2,7 га разом з існуючими будівлями і спорудами.
Прокуратура проти цих доказів заперечила. Вона наголошувала, що ці рішення виконкому не можуть вважатись нововиявленою обставиною, оскільки в них зазначається лише про відведення земельної ділянки тодішньому будинку відпочинку ім. Красіна. У свою чергу фірма доводила, що ці рішення підтверджують той факт, що і до 1960 року, і після нього майно санаторію належало профспілкам.
У 2013 році госпсуд дійшов висновку, що майно санаторію не перебувало у державній власності, а було власністю профспілок, і скасував рішення госпсуду 2010 року, яким продаж санаторію був визнаний недійсним. ВГСУ у лютому цього року залишив це рішення без змін.
Нинішніми засновниками ТОВ «ВПК «Зоряний» є Володимир Лащук, Юрій Рубцов, Ростислав Рустемович Ахметов, депутат Київської облради від ПР перший заступник мера Ірпеня Ігор Борзило і Лариса Григорович.
Лащук був директором і засновником цієї фірми від самого заснування. У 2010-му він балотувався у депутати Солом’янської районної у м. Києві ради за списками «Батьківщини».
Нагадаємо, за даними прокуратури, екс-керівник «Укрпрофоздоровниці», який продав санаторій ім. 1 Травня, станом на 2011 рік перебував у розшуку. Зокрема, за звинуваченням у самозбагаченні за рахунок профспілкових коштів: він купив у приватного підприємства за 8,5 млн грн. акції, які реально коштували всього 65 тис грн.

Наші гроші


Теги статьи: КиевЗемельные аферы

Дата и время 24 февраля 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2115
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Суд арестовал НСК "Олимпийский" из-за миллиардных долгов
Порошенко назвал убийство Вороненкова «актом государственного терроризма со стороны России»
Вороненков в предсмертном интервью "ГОРДОНу": В России кричат, что нужно обменять меня на Сущенко, а если не получится – убить, как Бандеру

В Киеве преступник угнал такси вместе с водителем
Возле элитного отеля в центре Киева неизвестные расстреляли двух человек
Кто управляет бизнесом любовницы Януковича в Киеве

Письма из оккупированного Донбасса: Пустые вокзалы "ДНР"
Появилось видео танцующих членов Национального корпуса под Сбербанком в Киеве
В Киеве ночью на улице нашли коляску с двумя малолетними детьми

Убийство 25-летней девушки: стали известны подробности ЧП в Киеве
В Киеве ветром от проезжающих поездов сдуло с платформы двух человек
Кличко: Собирался ли Янукович меня ударить? Когда-нибудь я напишу мемуары, и там будет много интересного

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте