Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

ОБЕРЕЖНО! В міністри культури рветься «професійний нероба» Ліховий

ОБЕРЕЖНО! В міністри культури рветься «професійний нероба» Ліховий
ОБЕРЕЖНО! В міністри культури рветься «професійний нероба» Ліховий

 Працівники Національного художнього музею виступили з колективним зверненням щодо можливої кандидатури на посаду міністра культури.

Публікуємо його і пропонуємо вам висловлюватися у коментарях з приводу ваших пропозицій на посаду очільника цього міністерства.
Пройшла інформація, що новим міністром культури збираються призначити такого собі пана Ліхового Ігоря Дмитровича. Ця людина - пристосуванець, причетний до скандалу в музеї Шевченка в Каневі, працював в НХМУ при в.о. директора Міроновій на посаді заступника, при цьому активно сприяючи Міроновій в тіньовому розподілі коштів і тиску на колектив, залякуванні колективу, дозволяв собі особисті образи; після зміни керівництва постійно перебував на «лікарняному», роблячи собі «липові» довідки, тобто фактично отримував зарплатню, будучи відсутнім на робочому місці (ще будучи міністром культури за часів Ющенка отримав прізвисько «Професійний нероба»).

Просимо усіх, хто може поширити цю інформацію і допомогти достукатися до депутатів, які, розуміємо, не сильно будуть перейматися цим питанням і на 200-річчя Тараса Григоровича призначать колишнього директора музею в Каневі, не зважаючи ні на думку професійної громадськості, ні на думку тих людей, які витримали страшний психологічний тиск і залякування, яке він чинив, пристосувавшись до ставлениці регіоналівського міністра Кулиняка Міронової, яка мало не знищила колектив Національного художнього музею України. Тоді, не зважаючи ні на що, громадськість нас підтримала, але то була локальна проблема. Ми змогли позбутися професійного нероби, який забалакував усе, що тільки міг, який ні краплі не зробив для музею і вдихнули вільно, коли він виніс свою коробку з папірцями, змогли почати конструктивно працювати. Тепер же Ліховий вирішив повернутися назад, до омріяної влади.

                

 

Громадський сектор Євромайдану


Теги статьи: Лиховой

Дата и время 24 февраля 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2794
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
08 декабря 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте