Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Свободівці відбирають телерадіокомпанію «ТІМ»

Свободівці відбирають телерадіокомпанію «ТІМ»
Свободівці відбирають телерадіокомпанію «ТІМ»

Близькі друзі депутата Прилуцької міськради Чернігівської області від ВО «Свобода» Дмитра Барнаша розповідають, що останній відчуває вже протягом досить тривалого часу шалений тиск з боку свої політичної сили.

Зазначене пов’язують із тим, що Д.Барнаш є власником місцевого телеканалу «ТІМ». Міський діяч та підприємець завжди намагався не змішувати бізнес та політичні інтереси, що і послугувало підґрунтям для конфлікту з однопартійцями.
Д.Барнаш признався друзям, що керівництво обласного осередку ВО «Свобода» в ультимативній формі вимагає передати телерадіокомпанію «ТІМ» в оперативне управління визначеним ними партійним політтехнологам, які мають забезпечити у ЗМІ хвилю «чорного піару» напередодні виборів 2015 року.

Фактично, йдеться про добровільно-примусове вилучення достатньо прибуткового бізнесу. Дійшло до того, що Д.Барнаш, будучи одним з ідеологів Прилуцької «Свободи», вирішив захистити свої бізнес інтереси від надмірних зазіхань ненажерливого партійного керівництва. Тому, телерадіокомпанія «ТІМ» найближчим часом має по-тихому відійти підставній особі. Угода для широкої громадськості буде оформлена нібито купівлею - продажем телерадіокомпанії аби зняти будь-які претензії з боку однопартійців. Фактично ж телеканал буде, як і раніше, належати Д.Барнашу.

Виникає питання, якими мотивами у своїй партійній діяльності керується вища номенклатура ВО «Свободи», якщо «розкулачуванню» з недавніх пір 
підлягають не тільки «безкольорові» або «сині» бізнесмени, але й свої власні, які ще й представляють партію у міській раді депутатів!
Другим, логічно постає питання скільки ще дійсно свідомі патріоти терпітимуть таке знущання з боку «братків», які понапялювали на себе вишиванок і вважають один одного мало не Шухевичами в реінкарнації? Не може така клоунада продовжуватися довго.

cjour.net


Теги статьи: Барнаш

Дата и время 16 августа 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2214
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
Нацполіція опублікувала дані щодо кількості пограбувань і розбоїв у Києві Нацполіція опублікувала дані щодо кількості пограбувань і розбоїв у Києві 07.12.2016
У Києві порівняно з минулим роком кількість розбійних нападів зросла на 54%, а грабежів – на 61%. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте