Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

«Київводоканал» за 11 мільйонів найняв колекторів для стягнення боргів на 32 мільйони

«Київводоканал» за 11 мільйонів найняв колекторів для стягнення боргів на 32 мільйони
«Київводоканал» за 11 мільйонів найняв колекторів для стягнення боргів на 32 мільйони

ПАТ «АК «Київводоканал» 17 лютого за результатами тендеру уклав угоди з колекторськими фірмами на послуги зі стягування заборгованості зі своїх клієнтів на загальну суму 32 млн грн.. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Вартість угод, укладених з ТОВ «М.Д.груп» і ТОВ «ЮА груп», становить 5,60 млн грн. кожна.

Водоканал найняв колекторів, для стягування заборгованості, неустойки, збитків, процентів, які виникли внаслідок неналежного виконання договірних зобов’язань підприємствами, що надають послуги у сфері житлово-комунального господарства та іншими юридичними особами. Кожній фірмі довірили стягнення боргів на суму 16 млн грн., що документально підтверджені рішеннями судів, які набрали законної сили. Перелік боржників не повідомляється.

Нагадаємо, «Київводоканал» минулого року наймав ці ж компанії. Тоді кожній з них було довірено борги на 18 млн грн., вартість угоди становила по 6,30 млн грн.

Засновником ТОВ «М.Д.груп» є адвокат з Броварів Сергій Дяченко, який згідно з його резюме про пошуки роботи працював у виконавчій службі Мінюсту, а також займався поверненням боргів «Київводоканалу» та інших комунальних компаній.

Засновником ТОВ «ЮА груп» зі статутним капіталом 1 тис грн. нині є Олена Реутова. З моменту заснування фірми у 2011 році у неї вже п’ять разів змінювались засновники.

Наші гроші


Теги статьи: Київводоканал

Дата и время 03 марта 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 1717
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте