Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Пашинський – новий смотрящій від групи РосУкрЕнерго в уряді

Пашинський – новий смотрящій від групи РосУкрЕнерго в уряді
Пашинський – новий смотрящій від групи РосУкрЕнерго в уряді

Смотрящім з енергетичних питань в у ряді Арсенія Яценюка визначено Сергія Пашинського. Подання про призначення Пашинсьоко віце-прем’єром, з дня на день, повинно бути подано прем’єр-міністром Арсенєм Яценюком до кінця тижня. Необхідність призначити ще одного віце-прем’єра виникли через претензії Газпрому, які Юля Тимошенко отримала через Дмитра Фірташа.

Пашинський повинен збалансувати апетити Ігоря Коломойського і Газпрому в енергетичній сфері. Коломойський виступив категорично проти плану Газпрому окупації Криму, необхідної для зміни траєкторії шляху для побудови Південного Потоку. Як підрахували експерти, новий шлях газопроводу зекономить 20 млрд доларів для російського монополіста.

Ігор Коломойський і  Дмитро Фірташ на днях обговорили ситуацію на енергетичному ринку України. Група РосУкрЕнерго вимагає від Юлії Тимошенко початку приватизації активів НАК «Нафтогаз України». Згідно домовленостей між Юлією Володимирівною і Володимиром Володимировичем, до кінця 2014 року повинна відбутись приватизація профільних активів НАК «Нафтогаз України» і ДП НАЕК «Енергоатом». Місію набути вітчизняну ГТС визначено групі Group DF.

Сергій Пашинський повинен збалансувати призначення керівників енергетичних компаній. Зокрема, Ігор Коломойський прагне залишити контроль над ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртранснафта». У плани олігарха входить набуття активів, пов’язаних з видобутком газу в Україні. Планується також перерозподілити ринок нафтопереробки та паливно-мастильних матеріалів. Зокрема, структури афілійовані з групою «Приват» планують зайняти місце енергетичної компанії «СЕПЕК» у західних та центральних областях України. Схід і південь віддадуть новоствореній енергетичній компанії, яку очолить один з помічників Сергія Пашинського.  «Роснєфть» зобов’язується транспортувати нафту зі зменшенням імпортного мита для низки нафтопереробних підприємств.

Сергій Пашинський також повинен проконтролювати новий перерозподіл угод щодо видобутку сланцевого газу. В цей час відбувається зміна власників ТзОВ «Надра Олеська» і ТзОВ «Надра Юзівська». 

Віктор Суворов


Теги статьи: РосуккрєнергоПашинский

Дата и время 03 марта 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2849
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

В поместье жены Пашинского есть церковь и розовый дом у озера
Декларация Пашинского: дом в тысячу квадратов, 13 га земли, часы и услуги телохранителей
У банку Пашинського обікрали скриньки клієнтів

Сергей Пашинский. От тюрьмы не зарекайся
Пашинский и нардепы побоялись с близкого расстояния испытывать минометы «Молот»
Друзья Пашинского нардеп от "БПП" Винник и владелец "Фортуна-Банка" Тищенко увязли в многомиллионных кредитах

Приближенный к Пашинскому криминальный авторитет "зачищает" компромат в СМИ
Друзья Пашинского пошли в «газовую атаку» на Курченко
Разворовывание “Укроборонпрома” Пашинским проверит спецкомиссия ВР без Пашинского

Пашинский задекларировал 7 земельных участков, 4 автомобиля и катер
Пашинский предложил ограничить доступ Надежде Савченко к гостайне
Назван нардеп Украины с самыми дорогими авто

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте