АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Керівник «Укрспирту» назвав депутатів економічного комітету ВР корупціонерами

Керівник «Укрспирту» назвав депутатів економічного комітету ВР корупціонерами
Керівник «Укрспирту» назвав депутатів економічного комітету ВР корупціонерами

Нещодавно призначений на посаду в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун поширив на соціальній Facebook-сторінці підприємства власну емоційну заяву.

У ній Блескун наголосив на тому, що розвиток «Укрспирту» вбачає лише у швидкій демонополізації та приватизації підприємства.

«Демонополізація спиртової галузі, озвучена Міністром економічного розвитку Тимофієм Милованова, – це єдина дієва і перспективна стратегія для галузі.

«Укрспирту» необхідні стратегічні інвестори, які принесуть капітал і нові технології. Це буде можливим лише у разі демонополізації державних підприємств і створення конкурентного середовища в галузі», – заявив Блескун.

Усіх же, хто проти такого сценарію, хто вимагає не допустити продажу ДП за ціною металобрухту, а також тих, хто переймається долею співробітників спиртової галузі (трудовий колектив «Укрспирту» нараховує близько 5000 осіб, – ред.) Блескун назвав корупціонерами, вочевидь, маючи на увазі, і членів економічного комитету ВР, які днями розкритикували законопроект про демонополізацію «Укрспирту».

«Сьогодні дуже легко розпізнати корупціонера: кожен, хто репетує, що «всю галузь поріжуть на металобрухт, а працівників підприємств викинуть на вулицю», і є тим корупціонером, який боїться втратити свій кримінальний прибуток», – заявив Блескун.

Нагадаємо, під час розгляду так званого «спиртового» закону член Комітету ВР з питань економічної політики Вадим Давиденко зазначив, що пропонована демонополізація не вирішує проблеми детінізації спиртового ринку, однак призведе до знецінення спиртових заводів. «Яким чином цей закон вплине на детінізацію бізнесу? Ніяким! Сьогодні в тих компаніях, де Ви (Блескун — ред.) працювали раніше, я думаю, є побудовані законсервовані нові спиртові заводи, це ні для кого не таємниця.

Якщо ми приймемо цей закон — вартість 80 державних спиртових заводів буде рівна нулю. Металобрухт. Це ризики, їх ніхто не купить. Потім ви говорите, що держава недоотримує 6 млрд грн, погоджуюся, а скільки вона сьогодні отримує від ДП “Укрспирт“? Теж десь 6 млрд грн. Я б хотів бачити висновок до цього законопроекту від податкового комітету», – сказав нардеп, навівши невдалий експеримент з демонополізацією, що мав місце стосовно цукрових заводів. Колега Давиденка по Комітету Євген Шевченко, у свою чергу, піднімав питання подальшої долі колективу «Укрспирту», який за його словами, після демонополізації просто «залишиться на вулиці».

Аналогічної думки з приводу демонополізації був і Степан Кубів, який зазначив наступне: «Коли ми говоримо, що курка, яка не несла яєць, а зараз дає 5-7 млрд загалом, і ми кажемо: давайте ми це заріжемо і створимо незрозумілий металобрухт – то виникає три важливих речі: економічна доцільність і обґрунтування, без політики, і питання сільського ринку». Зауважимо, Блескун у 2016 році вже працював керівником «Укрспирту». З посади пішов на хвилі корупційного скандалу, зокрема, через виведення коштів державного підприємства на рахунки банку Бориса Кауфмана – «Платинум Банку». У Кауфмана Блескун працював і топ-менеджером горілчаної компанії. Згодом перейшов у Nemiroff.

Тож не виключно, що інвестори, які начебто будуть вкладати кошти в модернізацію ДП “Укрспирт” – це і є колишні роботодавці Блескуна, які прагнуть демонополізувати спиртову галузь, аби лише отримати власні ліцензії на виготовлення спирту вартістю 800 грн.

informator.press


Теги статьи: Платинум банкКубив СтепанКауфман БорисКорупціяМилованов ТимофейУкрспиртБлескун Сергей

Дата и время 12 ноября 2019 г., 23:01     Просмотры Просмотров: 993
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Стали известны зарплаты министров за ноябрь
Министр экономики Милованов пофантазировал о курсе доллара по 20 грн
«Это слишком много»: Милованов заявил, что у продавцов бензина А-95 маржа за год увеличилась с 8 до 21 процента

Милованов показав свою зарплату та заявив, що хоче заробляти, як решта міністрів
Зеленський підписав закон про скасування державної монополії на виробництво спирту
"Конец эпохи бедности": стало известно о "заоблачной" премии Милованова в 1630%. Документ

Зарплати в Україні можуть наздогнати зарплати у Польщі через сім років, – прогноз Мінекономіки
Сергій Блескун - деребанщик Укрспирту під дахом міністра Милованова
"Дружба" с Россией нанесла Украине миллиардные потери: Милованов озвучил цифры

Работающие украинцы смогут уйти в отпуск на 30 дней, — Милованов
Мошенническая афера бывших владельцев «Приватбанка» может быть оплачена несколько раз
Милованов пообещал решить проблемы вкладчиков "Укрбуда"

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Верите ли вы в версию МВД касательно убийц Шеремета?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.677933