Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Відділяючи Крим від України, Константінов рятується від повернення «Укрексімбанку» боргу у мільярд гривень

Відділяючи Крим від України, Константінов рятується від повернення «Укрексімбанку» боргу у мільярд гривень
Відділяючи Крим від України, Константінов рятується від повернення «Укрексімбанку» боргу у мільярд гривень

Компанія «Консоль ЛТД» та інші фірми, пов’язані зі спікером Верховної Ради Криму Володимиром Константиновим, заборгували банкам понад 1 мільярд гривень. Про це стало відомо з матеріалів судових справ, розміщених в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє «Первая инстанция«.

Найбільше боргів у бізнесу Константинова перед державним «Укрексімбанком».

Так, 17 лютого Господарський суд Криму розглянув позов Державного експортно-імпортного банку України до компаній «Консоль ЛТД», « Інвестиційно-фінансової компанії Крим-Фінанс» та ПП « Цар-Град-Строй». Фінансова установа домагається від відповідачів стягнення на майно в сумі $5,28 млн. доларів і 459,89 млн. грн.

До суду банк звернувся у вересні 2013 року. Як зазначено в матеріалах справи, борг компанії «Консоль ЛТД» перед «Укрексімбанком» сформувався в результаті укладення кількох договорів:

кредитний договір від 5 червня 2013 року на суму $5,28 млн і 44,89 млн. гривень (включаючи прострочену заборгованість, нараховані відсотки, плату за управління кредитом, плату за зміну умов кредитного договору, пеню і відсотки за несвоєчасне погашення кредиту, відсотків, втрат від інфляції);

кредитний договір від 9 березня 2006 року на суму 415 млн. грн (включаючи прострочену заборгованість, нараховані відсотки, плату за управління кредитом, плату за зміну умов кредитного договору, пеню і відсотки за несвоєчасне погашення кредиту, відсотків, втрат від інфляції).

Іпотекою в забезпечення позики є споруджуваний готельний комплекс у селищі Партеніт площею 16673 кв.м. на ділянці 0,7 га.

В якості застави банку були надані 100% в статутному фонді фірми « Цар-Град-Строй» , а також майнові права компаній «Консоль ЛТД» і « Цар-Град-Строй» за договором про будівництво комплексу.

У суді банкіри просили визначити спосіб реалізації предметів іпотеки/застави шляхом продажу на публічних торгах.

17 лютого Господарський суд Криму призупинив провадження у справі, поки не буде проведена оцінка вартості майна.

Одночасно «Укрексімбанк» виставив претензії компанії «Реал Естейт», яка є засновником компанії «Консоль ЛТД». Банк через суд вимагає стягнути з фірми 575,54 млн. грн. (включаючи відсотки , пеню , штрафи і т.д.). Генеральний договір з позичальником «Укрексімбанк» уклав шість років тому. Позов про стягнення боргу надійшов до суду в жовтні 2013 року. Справа була прийнята до виробництва 4 лютого 2014.

Претензії до фірм Володимира Константинова є і у інших банків.

Згідно з даними Єдиного реєстру судових рішень , «Промінвестбанк» веде судову тяжбу з компаніями «Консоль ЛТД» , «Реал Естейт» , «Севастопольський заводом залізобетонних виробів», україно-російським підприємством «Джеміет» і ТОВ «Гіпек» про стягнення 39,91 млн. грн. Позовні вимоги пов’язані з невиконанням умов кредитного договору десятирічної давності.

Ще один позов «Промінвестбанку» на суму 25,5 млн. грн до компанії «Консоль ЛТД « та її партнерам – «Реал Естейт», «Джеміет», «Індустрія-Крим» – пов’язаний з претензіями за договором від 2007 року.

Також суди з «Консоль лтд» та спорідненими структурами веде банк «Київська Русь» – претензії в розмірі понад 50 млн. грн.

Раніше депутат від партії «Батьківщина» Андрій Сенченко в інтерв’ю «Радіо Свобода» заявляв, що фірма Володимира Константинова також отримувала «дуже великі кредити» в «Ощадбанку « і « ВТБ-банку». «У Константинова жахливе матеріальне становище, він банкрут і величезні гроші повинен банкам. Є кримінальні справи», – розповідав депутат.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Криму є одним з лідерів антиукраїнського заколоту. 6 березня кримські депутати проголосували за відділення Криму від України та входження до складу Росії. Володимир Константінов  назвав нову владу України владу “хунтою, яка намагається легалізуватися на міжнародному рівні… І перемогти їх може лише сила”.

Наші гроші


Теги статьи: УкрсімбанкомКонстантинов

Дата и время 07 марта 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 1960
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування 04.12.2016
Стало відомо чому Ляшко підскочив до президента після голосування за призначення Шокіна генпрокурором Подробнее
МВД опубликовало имена и фотографии полицейских, погибших в Княжичах МВД опубликовало имена и фотографии полицейских, погибших в Княжичах 04.12.2016
МВД обнародовало данные пяти полицейских погибших в перестрелке в селе Княжичи близ Киева. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте