Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Голова Мінагропроду: людей із "Сім’ї" в міністерстві не буде

Голова Мінагропроду: людей із "Сім’ї" в міністерстві не буде
Голова Мінагропроду: людей із "Сім’ї" в міністерстві не буде

Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка запевняє, що людей "Сім’ї" в його за квотою "Свободи" в міністерстві не буде і брати у радники свого попередника він не збирається.

Про це він на своїй сторінці в Facebook.

Зокрема, він нагадує, що через Мінагрополітики відбувається управління величезною кількістю державних підприємств, фондів і корпорацій. 

"Кожне призначення на посади, яке я здійснюю, а також початок кожної перевірки (коли хтось чомусь вирішив вивезти сервери) викликає хвилю "аналітичних" матеріалів. Про такі "аналітичні" матеріали мені пишуть багато людей і тут, в ФБ, і особисто", - пише міністр. 

Він запевняє, що "людей із "сємьї" по квоті "Свободи" в системі АПК не було і не буде". 

"Микола Присяжнюк не був і не буде моїм радником. Дуже поважаю мого колегу Олександра Мирного і не соромлюся звертатися до нього за порадами. Державна продовольчо-зернова корпорація України та інші структури будуть працювати на благо України, а не окремого кола осіб", - додає Швайка.

"Замість висновку: коли свиню забирають від корита, вона починає істерично рохкати. Хіба не так?", - підсумовує міністр.

 

http://www.epravda.com.ua


Теги статьи: Швайка

Дата и время 16 марта 2014 г., 21:01     Просмотры Просмотров: 1616
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте