Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Бізнес на крові “Небесної сотні” в СБУ

Бізнес на крові “Небесної сотні” в СБУ
Бізнес на крові “Небесної сотні” в СБУ

Верх цинізму після подій 20 січня 20114 року вражає своїм розмахом та масштабами щодо ситуації в правоохоронних органах України. Поки Україна потерпає від агресії та анексії з боку Російської Федерації, безпідставно, непрофесійно та не проходячи відповідні етапи люстрації на керівні посади в Службі безпеки України призначаються люди, які звикли лише «заробляти» гроші за рахунок різного роду призначень та лобіювань – «Могильщики». За принципом кому війна, а кому мати рідна!  Яскравим тому прикладом є «професійна» робота призначеного на посаду начальника Департаменту контррозвідки СБУ — В. Кондратюка, так званого «канцельері або гаманця» Голови СБУ Налевайченко. Слід вказати, що поява В.Кандратюка в системі СБУ до сих пір є здогадкою. Людина жодного дня не працювала на оперативних посадах, та не має відповідного досвіду взагалі та поваги серед співробітників СБУ, а основними «професійними якостями» вважає підлабузництво , зраду, бажання власного збагачення за рахунок владних повноважень.

  

Усвідомлюючи важкість політичної ситуації в країни, під приводом негайної кадрової чистки, В. Кандратюк, маючи безмежну підтримку Наливайченко, розпочав розпродажу посадових повноважень та посад (з визначенням конкретних сум за призначення від 5 тис. до 100 тис. доларів США). При цьому, останній не приховує погодження вказаних дій з Головою СБУ.

При цьому, діяльність ДКР СБУ щодо організації дійсно професійного підбору кадрів та організації заходів реагування та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку іноземних спецслужб зводиться лише до затримання громадян РФ на кордоні ( звичайна робота ДПСУ). Однак, вказані дії висвітлюються як клопітлива робота оперативних підрозділів – сором!

Щоденна робота В.Кондратюка починається з того, що начальником управління кадрів СБУ – О.Коншиним (людина призначена Калініним та Якименко) доповідаються пропозиції щодо заміни кадрового складу або заміщення вакантних посад. Для цього, Кондратюком щодня проводяться зустрічі з представниками різних комерційних структур, банків або колишніх співробітників з метою визначення найбільш «вигідних $» пропозицій.

Яскравим прикладом тому є наступні призначення за відповідну винагороду $:

  • Давній знайомий Кондратюка по військовому училищу, людина відома в корупційних скандалах на Митниці – особа максимально наближена до В.Медвидчука (є кумом) – генерал К. Бриль;

  • Начальник УСБУ в Луганській області генерал Пітрулевич (родич відомого банкіра Борулько – кума В.Пшонки) , а також слід відмітити за часів Голови СБУ Хорошковсько – працював на посаді начальника ДОД СБУ, підрозділу який відповідав за прослуховування та візуальне спостереження за лідерами опозиції;

  • Начальник УСБУ в Львівській області В. Криленко призначений Якименко та переведений Наливайченко до УСБУ в Миколаєві;

  • Начальник ГУ КЗЕД СБУ – Ю. Подуфалий та начальник 2 Управління О. Петров – люди пролобійовані Карімом Гайсіним права рука Ю.Бойко та Д.Фітраша……..

І таких призначень на теперішній час в системі СБУ є чимало. Гроші роблять для В.Кондратюка неможливі речі.

Верхом цинізму є той факт, що до теперішнього часу не притягнути до кримінальної відповідальності керівники обласних управлінь СБУ (в Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницьку, Львові, Волині, Рівному тощо), які забезпечували виконання плану заходів висвітленому народним депутатом ВРУ генералом Г. Москалем — з відповідними розтрилами людей підпалами службових приміщень тощо. Більш того, деякі з них за окрему матеріальну винагороду намагаються повернутися у крісла в системі СБУ.

Виходячи з вищенаведеного, розуміючи негативні наслідки для України щодо вказаних вище дій, наполягаємо на увазі усіх політичних сил (дійсно вболіваючих за долю України) щодо вжиття наступних дій:

  1. За прояви непрофесіоналізму, які призвели до військової ескалації з боку РФ на території АРК – усунити з посади Голови СБУ В. Наливайченко та вище вказаних «Могильщиків», а також за втечу основних фігурантів державної зради.

  2. Забезпечити негайну кадрову чистку керівного складу в системі СБУ, з числа осіб працювавших на злочинний режим та маючих відповідні зв’язки з ним .

  3. Негайно притягнути до кримінальної відповідальності керівників обласних управлінь за час керівництва Януковича.

  4. Негайно забезпечити стабілізацію морально-психологічного клімату в підрозділах Центру спеціальних операцій «Альфа» з метою зупинки повального звільнення професіоналів (понад 100 чоловік лише в Києві написали рапорти на звільнення) – в умовах війни, професіоналами не розкидаються.

  5. Вище вказані заходи вжити негайно.

P/S: Така влада не краща за попередню!

Лідеру партії «Удар» В. Кличко, як людині яка позиціонує себе незаплямованим кандидатом в Президенти України – прийняти безпосередню участь у втіленні в життя запропонованих дій, на підставі несення особистої відповідальності за кожного зі своїх однопартійців.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Діючі співробітники ДКР та УРОС СБУ.


Теги статьи: Небесная сотняСБУ

Дата и время 18 марта 2014 г., 18:33     Просмотры Просмотров: 7882
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте